Reference – Vaše názory a zrealizované zakázky

 

Zrealizované zakázky

Zobrazit další

Vaše názory na naši práci

Rádi bychom poděkovali paní Ing. Tošovské, stejně jako celému týmu Fiedler reality, za velmi profesionální a efektivní spolupráci. Bude-li v budoucnu další příležitost, s jistotou víme, na koho se obrátit. :)

Celý text

Kateřina Čechová

Dobrý den,

dnes mi byla připsána na účet částka ve výši kupní ceny, čímž se uzavřela kapitola prodeje bytu a pro mě i důležitá kapitola mého života:-) Děkuji Vám za vlídnou, vstřícnou, konstruktivní, v podivnostech dnešního světa až neobvykle radostnou spolupráci.

Přeji mnoho zdaru v další práci.

Celý text

Světlana M.

podnikatelka

Dobrý den,

paní Tošovská, děkuji za Vaši informaci a musím opravdu upřímně konstatovat, že s Vámi je radost spolupracovat! Tak kvalitní servis ze strany RK jsem za dobu co dělám hypotéky ještě nezažil!!!

S přáním hezkého dne

Daniel Svoboda

Raiffeisenbank a.s.

Celý text

Daniel Svoboda

Dovolte mi doporučit tuto realitku! S Fiedler reality (s paní Tošovskou, jednatelkou) jsem se setkal při realizaci našeho předcházejícího bydlení a i při koupi našeho budoucího bytu, kde byly kladeny vysoké požadavky mé drahé polovičky z hlediska bezbariérovosti, lokality atd. I přes komunikaci s jinými RK jsem se vrátil k Fiedler reality, kde jsem spokojen s profesionalitou, rychlostí jednání a přátelskou pohodou. I co se zdá být nemožné, se zde stává skutečností. Takto si představuji fungování RK! Vřele doporučuji, RK přeji hodně úspěchů a mnohokrát DĚKUJI.

Celý text

David Pavlas

technik

Nemám v dnešní době obecně dobrou zkušenost s dodavateli. Většinou se stává, že nedodržují termíny, když mají zpoždění, tak se ani telefonicky neomluví, nejsou mnohdy připraveni a vzniklé situace vyžadují, abyste se nakonec sami stali odborníky v oboru.

S Fiedler reality tuto zkušenost nemám. Nejen že k žádným změnám termínů či zpožděním nedocházelo, ale především všechny podklady byly vždy bez chyb připravené a kroky jednání jasné a zorganizované pro všechny strany. Způsob jednání se naprosto překrýval s mojí představou poskytování služeb v dnešní době. Spolupracovali jsme téměř rok na projektu, který svým charakterem nebyl triviální, ale s profesionalitou přístupu na jedné straně a zároveň citlivostí vnímání situací na straně druhé jsme postupovali vždy jasně a bez prodlev k cíli. Líbil se mi "tah na branku".

Paní Tošovská, přijměte tak touto cestou ještě jednou můj dík! Je zkrátka vidět, že nevnímáte zakázky pouze jako "práci", ale máte především vztah a cit k tomuto oboru.

Celý text

Marek Procházka

Zobrazit další