Reference – Vaše názory a zrealizované zakázky

 

Zrealizované zakázky

Zobrazit další

Vaše názory na naši práci

Dobrý den, touto cestou bychom velmi rádi chtěli poděkovat paní Ing. Ivaně Tošovské a celé RK Fiedler za profesionální přístup a neobyčejnou ochotu při realizaci prodeje bytu, se kterou se v dnešní době málokdy setkáváme. Pokud budeme do budoucna potřebovat využít služeb RK, jsme přesvědčeni, že na tuto kancelář a konkrétně na paní Tošovskou se velmi rádi znovu obrátíme. A totéž můžeme samozřejmě doporučit všem zájemcům o nákup a prodej nemovitostí v Brně a širokém okolí S pozdravem a přáním všeho nejlepšího vaši spokojení zákazníci manželé Florovi.

Celý text

Manželé Florovi

Prostřednictvím FIEDLER Reality a paní Tošovské jsme před lety uskutečnily nákup bytu, který měl sloužit jako investice a zároveň jako útočiště našich studujících ratolestí. Děti dostudovaly a my se rozhodli byt prodat. Znovu jsme vyhledali paní Tošovskou a byt za velmi krátký čas a slušnou cenu prodali. V obou případech se jednalo o flexibilní a svižnou komunikaci, která byla vedena v pohodovém duchu a z čehož poté pramenilo uspokojení všech zúčastněných stran. Pokud v budoucnu vyvstane potřeba nákupu nemovitosti v Brně a okolí, víme s jistotou, na koho se obrátíme. Manželé Vaněčkovi

Celý text

Manželé Vaněčkovi

Rádi bychom poděkovali paní Ing. Tošovské, stejně jako celému týmu Fiedler reality, za velmi profesionální a efektivní spolupráci. Bude-li v budoucnu další příležitost, s jistotou víme, na koho se obrátit. :)

Celý text

Kateřina Čechová

Dobrý den,

dnes mi byla připsána na účet částka ve výši kupní ceny, čímž se uzavřela kapitola prodeje bytu a pro mě i důležitá kapitola mého života:-) Děkuji Vám za vlídnou, vstřícnou, konstruktivní, v podivnostech dnešního světa až neobvykle radostnou spolupráci.

Přeji mnoho zdaru v další práci.

Celý text

Světlana M.

podnikatelka

Dobrý den,

paní Tošovská, děkuji za Vaši informaci a musím opravdu upřímně konstatovat, že s Vámi je radost spolupracovat! Tak kvalitní servis ze strany RK jsem za dobu co dělám hypotéky ještě nezažil!!!

S přáním hezkého dne

Daniel Svoboda

Raiffeisenbank a.s.

Celý text

Daniel Svoboda

Zobrazit další