Prodej viladomu 5+kk, Ochoz u Brna.

Prodej Rodinné domy, RD na klíč Brno - venkov, Ochoz u Brna

Prodej RD 5+kk s dvojgaráží a velkou zahradou v Ochozu u Brna.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18539

Dovolujeme si vám zprostředkovat koupi novostavby viladomu v rezidenční lokalitě Pod Skalkou v Ochozu u Brna. Jedná se o třetí etapu výstavby, která zahrnuje čtyři rodinné domy v nadstandardním provedení. Dvoupodlažní dům s užitnou plochou 225 m2, zasazený do jižního svahu, je obklopen pozemkem s celkovou výměrou 1914 m2.

1. PP -  technické: zádveří, vstupní hala, WC, technická místnost, pracovna, garáž pro dva automobily;

1. NP obytné: hala, obývací pokoj s kuchyňským koutem (57 m2, v obytné části s výškou stropu 4,5 m), dva pokoje (14,5 m2;14,5 m2), ložnice s vlastní šatnou, koupelnou a toaletou (24 m2), koupelna společná s toaletou, vstup na dvě terasy a do zahrady.

Technický popis: základové pasy + ŽB základová deska, svislé konstrukce 1.PP btb tvarovky, 1.NP keramické tvarovky, strop 1.PP ŽB monolitická deska, strop 1.NP řešen jako součást konstrukce dřevěného krovu, střecha sedlová s keramickou krytinou, omítaná fasáda s částečně  dřevěným obkladem ze sibiřského modřínu, provedená v zateplovacím systému  ETICS, výplně otvorů hliníkové, velkoplošná skla, předokenní žaluzie. Primárním zdrojem tepla je rekuperační jednotka s integrovaným tepelným čerpadlem s výkonem až 1,3 kW, sekundárním zdrojem tepla je ve všech místnostech elektrické podlahové topení, interiérové schodiště zděné Ytong, dešťová voda svedena do akumulační jímky s bezpečnostním přepadem do vsakovacích bloků.

Venkovní schodiště propojuje úroveň vjezdu a zahrady v úrovní 1.NP. Celý pozemek bude oplocen poplastováným pletivem do výšky 1,5 m, uliční oplocení bude tvořit opěrná zeď, zpevněné plochy budou zajišťovat jedno odstavné a jedno parkovací místo.

V současné době je dům ve fázi hrubé stavby.

V lokalitě Pod Skalkou se k prodeji nabízí i další RD, více informací v RK.

Obec Ochoz u Brna leží na okraji CHKO Moravský kras v těsné blízkosti lesů, ve vzdálenosti 7 km od hranice městské části Brno - Líšeň.

Občanská vybavenost: Česká pošta, praktický lékař pro dospělé, ZŠ a MŠ, Lesní mateřská škola LESINKA, Restaurace Na kovárně,  pension Ochozzerie, Bistro - areál Svazarmu, Restaurace Verona, zájmové organizace Skaut, TJ.

Dostupnost IDS: autobus 201 - Židenice nádraží, Jedovnice; autobus č. 210 - Hostěnice, Bílovice nad Svitavou (žel. stanice).

Energetický štítek budovy: třída C

Cena

38 800 000 Kč včetně provize RK
Druh nemovitosti RD na klíč
Lokalita Brno - venkov, Ochoz u Brna Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout

RD Ochoz

RD Ochoz

Ochoz u Brna

od 13 970 000 Kč Zobrazit projekt
Prodej viladomu 5+kk, Ochoz u Brna.

Prodej viladomu 5+kk, Ochoz u Brna.

Ochoz u Brna

29 400 000 Kč Podrobně