Prodej novostavby rodinného domu se zahradou a garáží, Ochoz u Brna.

Prodej Rodinné domy, RD 5+1 Brno - venkov, Ochoz u Brna

Prodej novostavby domu v lokalitě Pod Skalkou v Ochozu u Brna. Dům s dispozičním řešením 5+kk s garáží, skladem a zahradou.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18405

Prodej dokončené novostavby domu v lokalitě Pod Skalkou v Ochozu u Brna. Jedná se o dvoupodlažní dům (S01) s navazující terasou a zahradou, s dispozičním řešením 5+kk (podlahová plochu domu je 142m2) + garáž + sklad  + zahrada.  Zastavěná plocha domem 125 m2, celková výměra pozemku je 432 m2.

Konstrukční řešení: železobetonová zákl. deska, nosná konstrukce a dělící příčky z keramických cihelných bloků, stropní konstrukce ze systému Heluz Miako, dřevěný krov zateplený kvalitní tepelnou izolací, střešní krytina z pálené tašky, na terase betonová dlažba, vytápění a ohřev TUV pomocí podlahového topení a deskových radiátorů zajišťuje plynový kondenzační kotel.

1.NP: obývací pokoj s kuchyňským koutem se vstupem na terasu, pracovna, komora, WC, chodba se zádveřím a schodištěm, technická místnost se vstupem do garáže, sklad.

2.NP: 3x pokoj, koupelna, samostatné WC, půdní prostor přístupný po sklápěcích kovových schodech je možno využít pro uložení věcí.

V lokalitě Pod Skalkou jsou v nabídce RK k prodeji i další dokončené rodinné domy.

Obec Ochoz u Brna leží na okraji CHKO Moravský kras v těsné blízkosti lesů, ve vzdálenosti 7 km od hranice městské části Brno - Líšeň.

Občanská vybavenost: Česká pošta - pobočka Ochoz u Brna, praktický lékař pro dospělé, ZŠ a MŠ v Ochozu u Brna, Lesní mateřská škola LESINKA, Restaurace Na kovárně,  pension,  Bistro - areál "Svazarmu", Restaurace Verona, zájmové organizace Skaut, TJ.

Dostupnost IDS: autobus 201 - Židenice nádraží, Jedovnice; autobus č. 210 - Hostěnice, Bílovice nad Svitavou (žel. stanice).

 

 

 

 

 

Energetický štítek budovy: třída B

Cena

15 900 000 Kč včetně provize RK
Druh nemovitosti RD 5+1
Lokalita Brno - venkov, Ochoz u Brna Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout

RD Ochoz

RD Ochoz

Ochoz u Brna

od 13 970 000 Kč Zobrazit projekt