POHODA

Prodej Byty, Byty - nová výstavba Brno - město, Žebětín

Prodej bytů v Bytovém domě POHODA v Brně Žebětíně.

Máte o nemovitost zájem?

Vizualizace

O projektu

Všechny bytové jednotky prodány.
Projekt výstavby bytového domu POHODA v brněnské městské části Žebětín je situován na úpatí zalesněného kopce, nedaleko fotbalového hřiště a zástavby starších rodinných domků, které vytváří bariéru provozu ulice Kohoutovické. Projekt bytového domu Pohoda výborně zhodnotil lokalitu, do které je umístěn a vytvořil atmosféru soukromí a klidu v uzavřeném areálu, která by neměla být narušena ani v budoucnu větší zástavbou v okolí.

Bytový dům je převážně čtyřpodlažní, je rozdělený do pěti sekcí, které vytváří tvar rozšířeného písmene U. Tím bylo umožněno vytvoření rekreační a sportovní plochy u domu a možnosti parkování osobních vozidel. Celkový počet 63 bytových jednotek zahrnuje různé dispozice bytů od 1+kk po 4+kk, přičemž podlahová plocha bytů se pohybuje v rozmezí 36 – 114m2. Většina bytů má balkón nebo terasu, byty v nejnižším podlaží mají pěkné zahrádky určené do výlučného užívání a vlastnictví. Sekce C je vybavena osobním výtahem. V domě jsou navrženy 4 malé nebytové jednotky.

V areálu je celkem 91parkovacích stání, z toho 73 venkovních parkovacích míst pod okrasnými pergolami a 18 zastřešených, ale neuzavřených parkovacích stání. Volba konkrétního výběru jvenkovních parkovacích stání je ponechána na klientech.

Neopomenutelnou výhodou bytového domu Pohoda jsou jeho ekologické vlastnosti dané použitými materiály konstrukcí a způsobem vytápění a ohřevem TUV. Tepelná čerpadla dodávají teplo do jednotek prostřednictvím podlahového topení a zajišťují klasickou dodávku teplé vody bez emisí do okolního prostředí.

Projekt vypracoval architektonický atelier HIARCH spol.s r.o. pod vedením Ing. arch. Michala Matonohy.

 

 

Celý text

Lokalita

Ceny

Kontaktujte našeho makléře


Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce