Lučina

Prodej Byty, Byty - nová výstavba Brno - město, Lesná

Atriové bydlení v Brně Lesné - bytový dům Lučina.

Máte o nemovitost zájem?

Vizualizace

O projektu

Lučina, to je 67 bytů, 2 velké nebytové jednotky, 36 parkovacích míst v hromadné garáži a 11 parkovacích míst u domu. Byty mají podlahovou plochu 36-166m2, 49 bytů je jednopodlažních, 18 bytů je mezonetových. Každý byt má balkón, velkorysé terasy náleží k mezonetovým bytům. Osvětlení a oslunění jednotek je díky velkoformátovým vyplním otvorů výborné.

Bytový dům Lučina vznikl zásadní rekonstrukcí, dílčí asanací a nádstavbou a dostavbou původního dvoupodlažního obchodního centra v Brně Lesné. Po dokončení má Lučina 1 PP a hlavní objekt 4 NP, věž 6 NP.

 

Celý text

Lokalita

Ceny

Technický popis

Lučina představuje neopakovatelné atriové bydlení.  Okolí domu s loukami a vzrostlou zelení vede k mnoha sportovním i rekreačním aktivitám, přičemž poskytuje i dobrou občanskou vybavenost a spojení do centra.

Stávající skelet typ MS-OB v 1.NP a 1.PP včetně keramických stropů zůstal zachován. Byl proveden rozsáhlý geologický a statický průzkum, který prokázal nutnost sanace podloží pod montovanými dvoustupňovými patkami a dostatečnou únosnost skeletu a stropů. Nádstavba dalších podlaží byla navržena v systému příčných zdí, nové stropní konstrukce jsou monolitické. Na výplně zábradlí balkónů a teras a částečný obklad fasády byly použity cetrisové desky přírodní a probarvené.

Lučina je jedním z celé řady úspěšných developerských projektů společnosti REKO a.s. a naší kanceláře. Projektová příprava byla zahájena v 11/2004, ÚR vydáno v 02/2005, SP vydáno 04/2005, stavba byla zkolaudována v 06/2006. Společnost REKO a.s. byla i dodavatelem stavby.  

Autorem architektonického návrhu a projektů je ateliér K4 a.s. pod vedením Ing. Arch. Miloše Schneidera.

Celý text

Kontaktujte našeho makléře


Ivana Tošovská

Ing. Ivana Tošovská

tosovska@fiedlerreality.cz

+420 604 215 282

Kontaktní formulář pro zájemce