Byty VIVA Komín

Prodej Byty, Byty - nová výstavba Brno - město, Komín

Projekt byty VIVA Komín byl realizován na ulici Dělnická v městské části Brno – Komín. V řadovém dvoupodlažním domě s podkrovím bylo navrženo celkem 6 jednotek, z toho tři bytové a tři nebytové.

Máte o nemovitost zájem?

Vizualizace

O projektu

Projekt byl realizován jako zásadní rekonstrukci stávajícího domu s nadstavbou. Z původní stavby zůstály základové pasy propojené s novou železobetonovou deskou. Nové obvodové konstrukce zděné se zateplovacím systémem. Střešní krytina  z plechových šablon typu Satjam v barvě antracit, střešní konstrukce dostatečně zateplená.

V 1.NP domu jsou umístěny dvě nebytové jednotky o velikosti 37,8m2 a 44,2 m2, obě mají dispozici 1+kk. Ve 2.NP bytové jednotky 1+kk a 3+kk. Ve 3.NP je jeden byt 2-3+kk a jedna nebytová jednotka – ateliér s dispozicí 1+kk.

Součástí každé jednotky je zahrádka nebo balkón.

Ve dvorní části jsou 3 parkovací místa přístupná průjezdem. Dvůr slouží výhradně majitelům jednotek. Dům je navržen tak, aby citlivě doplnil a navázal na stávající zástavbu.

V okolí domu VIVA Komín je kompletní obchodní síť, široká možnost sportovního a kulturního vyžití, školní a lékařská zařízení. Hlavní komunikační uzly jsou v docházkové vzdálenosti.
 

Celý text

Lokalita

Ceny

Kontaktujte našeho makléře


Ivana Tošovská

Ing. Ivana Tošovská

tosovska@fiedlerreality.cz

+420 604 215 282

Kontaktní formulář pro zájemce