Výstavba bytu 5+kk v Brně Kamechách

Prodej Byty, Byty - nová výstavba Brno - město, Bystrc

Prodej bytu 5+kk ve výstavbě v Brně - Kamechách s balkonem, terasou, zelenou plochou a dvěma garážovými stáními.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18485

K prodeji nabízíme byt 5+kk ve výstavbě s balkonem, terasou, zelenou plochou a dvěma garážovými stáními v Brně na rozhraní katastrálních území Bystrc a Žebětín. Byt se nachází v 1.NP bytového domu a jeho podlahová plocha je 114,8 m2 + příslušenství.

Vstup je do předsíně, ze které je přístupný obytný prostor s kuchyňským koutem 31 m2, pokoje 14, 13 a 12 m2, koupelna s vanou, umyvadlem a místem na pračku, samostatné WC a šatna. Jeden pokoj je přístupný z obytného prostoru. Na terasu o ploše 42 m2 je vstup z obytného prostoru a dvou pokojů, na ni navazuje zelená střecha 90 m2, balkon je přístupný z dalších dvou pokojů. K bytu náleží sklep umístěný v suterénu domu. Součástí prodeje jsou dvě garážová stání v zakladačích suterénu domu. Byt je nabízen jako nezařízený, vybavený jen zařizovacími předměty koupelny a WC. Je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady).

Termín dokončení bytového domu je stanoven na květen 2024. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, byt lze použít jako zástavu úvěru. Po kolaudaci bude byt převeden do vlastnictví klienta s podílem na společných částech domu, zastavěném pozemku a pozemku vnitrobloku. V Bystrci je výborná občanská vybavenost - základní školy, gymnázium, zdravotní střediska i jednotliví lékaři, obchody, v blízkosti domu se nachází Albert, mateřská škola, pizzerie, dětské skupiny, jezdecký klub, apod. Více informací v Developerských projektech.

Energetický štítek budovy: třída B

Cena

11 900 000 Kč
Druh nemovitosti Byty - nová výstavba
Lokalita Brno - město, Bystrc Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Financování hypotékou - hypotéční kalkulačka

nahrávám...

Mohlo by vás také zaujmout