Výstavba bytu 4+kk v Brně Kamechách

Prodej Byty, Byty - nová výstavba Brno - město, Bystrc

Prodej bytu 4+kk s terasou, zahrádkou a dvěma garážovými stáními v Brně Kamechách.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18484

K prodeji nabízíme byt 4+kk ve výstavbě s terasou, předzahrádkou a dvěma garážovými stáními v Brně na rozhraní katastrálních území Bystrc a Žebětín. Byt se nachází ve vstupním podlaží bytového domu a jeho podlahová plocha je 85,3 m2 + příslušenství.

Vstup je do předsíně, ze které je přístupný obytný prostor s kuchyňským koutem 23 m2, pokoje 12 a 10 m2, koupelna s vanou, umyvadlem a místem na pračku, samostatné WC a šatna. Jeden pokoj 16 m2 je přístupný z obytného prostoru. Na terasu o ploše 21 m2 je vstup z obytného prostoru a většího pokoje, na předzahrádku je možné vstoupit z obou menších pokojů. Součástí prodeje jsou dvě garážová stání v zakladačích suterénu domu. Byt je nabízen jako nezařízený, vybavený jen zařizovacími předměty koupelny a WC. Je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady).

Termín dokončení bytového domu je stanoven na květen 2024. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, byt lze použít jako zástavu úvěru. Po kolaudaci bude byt převeden do vlastnictví klienta s podílem na společných částech domu, zastavěném pozemku a pozemku vnitrobloku. V Bystrci je výborná občanská vybavenost - základní školy, gymnázium, zdravotní střediska i jednotliví lékaři, obchody, v blízkosti domu se nachází Albert, mateřská škola, pizzerie, dětské skupiny, jezdecký klub, apod. Více informací v Developerských projektech.

Energetický štítek budovy: třída B

Cena

8 900 000 Kč
Druh nemovitosti Byty - nová výstavba
Lokalita Brno - město, Bystrc Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Financování hypotékou - hypotéční kalkulačka

nahrávám...

Mohlo by vás také zaujmout

Studánka

Studánka

Brno - centrum

od 1 500 000 Kč Zobrazit projekt
Chvalovka CD 36

Chvalovka CD 36

Bystrc

od 1 944 000 Kč Zobrazit projekt