Výstavba bytu 2+kk v Brně Kamechách

Prodej Byty, Byty - nová výstavba Brno - město, Bystrc

Prodej bytu 2+kk s terasou ve výstavbě v Brně - Bystrci / Žebětíně.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18482

K prodeji nabízíme byt 2+kk ve výstavbě s terasou v Brně na rozhraní katastrálních území Bystrc a Žebětín. Byt se nachází ve vstupním podlaží bytového domu a jeho podlahová plocha je 57,8 m2 + příslušenství.

Vstup je do předsíně, ze které je přístupný obytný prostor s kuchyňským koutem 28 m2,  koupelna s vanou, umyvadlem, WC a místem na pračku. Pokoj 15 m2 je přístupný z obytného prostoru. Na terasu o ploše 26 m2 je vstup z obou pokojů. K bytu náleží sklep umístěný na podlaží. K bytu je možné dokoupit garážové stání v suterénu domu. Byt je nabízen jako nezařízený, vybavený jen zařizovacími předměty koupelny a WC. Je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady).

Termín dokončení bytového domu je stanoven na květen 2024. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, byt lze použít jako zástavu úvěru. Po kolaudaci bude byt převeden do vlastnictví klienta s podílem na společných částech domu, zastavěném pozemku a pozemku vnitrobloku. V Bystrci je výborná občanská vybavenost - základní školy, gymnázium, zdravotní střediska i jednotliví lékaři, obchody, v blízkosti domu se nachází Albert, mateřská škola, pizzerie, dětské skupiny, jezdecký klub, apod. Více informací v Developerských projektech.

Energetický štítek budovy: třída B

Cena

info v RK
Druh nemovitosti Byty - nová výstavba
Lokalita Brno - město, Bystrc Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Financování hypotékou - hypotéční kalkulačka

nahrávám...

Mohlo by vás také zaujmout

RYBÁŘSKÁ BRNO

RYBÁŘSKÁ BRNO

Staré Brno

od 1 585 000 Kč Zobrazit projekt
POHODA

POHODA

Žebětín

od 2 000 000 Kč Zobrazit projekt