Pronájem obchodního prostoru 37m2 Brno Mlýnská

Pronájem Obchodní prostory Brno - město

Nabízíme k pronájmu obchodní prostor 37m2 na ulici Mlýnská Brno.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 17917

Pronájem obchodních prostor 37m2 nacházejících se v 1.NP novostavby sedmipodlažního bytového domu Ryolit na ulici Mlýnská v centru města. Prostory mají výbornou polohu, v těsné blízkosti se nachází nákupní a zábavní centrum Vaňkovka, administrativní výškový dům Dorn i rychle se rozrůstající Nová Vlněna. Bezproblémová dostupnost MHD, vlakového i autobusového nádraží.

Obchodní prostor s přímým vstupem z ulice a výkladcem se nabízí nevybavený. Samotná obchodní plocha má 33,2m2 a je z ní přístupná předsíňka  s umyvadlem 1,3m2 , samostatné WC 2,1m2. Na podlaze položena dlažba, v místnosti je dostatek osvětlovacích těles. V objektu provedena příprava pro dva poskytovatele internetových a televizních služeb, a to DIAL TELECOM a UPC. Vytápění dálkové - zdrojem tepla pro vytápění a přípravu TUV je předávací (výměníková) stanice. Prostory mají samostatné měření el. energie, vody a tepla. 

Smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 6měsíců. Majitel preferuje dlouhodobý pronájem. Vhodné pouze pro plátce DPH.

Mimo vlastní nájemné bude nájemce hradit zálohy na služby a energie spojené s užíváním obchodních prostor, k nájmu i zálohám bude účtováno DPH. Majitel požaduje peněžitou jistotu.

Volné ihned.

Energetický štítek budovy: třída B

118 kWh/(m2.rok)

Cena

12 000 Kč měsíčně služby + energie + peněžitá jistota
Druh nemovitosti Obchodní prostory
Lokalita Brno - město Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Mohlo by vás také zaujmout