Pronájem obchodních prostor 74 m2, Královo Pole

Pronájem Obchodní prostory Brno - město, Královo Pole

Pronájem obchodních nebo kancelářských prostor se vstupem z ulice Husitské.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18230

Obchodní resp. kancelářské prostory jsou umístěny v přízemí bytového domu na ulici Husitské v Králově Poli. Prostor se samostatným vstupem a výkladcem je orientován do rušné ulice,  s velkým pohybem lidí díky zastávce MHD a královopolské tržnici, která má na ulici Husitské již svou dlouholetou tradici. Místnost v přední části je rozdělena do dvou úrovní oddělených třemi schody, ve střední části je vstup do komory a na  toaletu s umyvadlem, v zadní části je samostatná místnost (kancelář, sklad) orientovaná do klidného vnitrobloku.

Prostory jsou zrekonstruované, vymalované, světlé, na podlahách je položena dlažba, v zadní místnosti PVC, v podhledových stropních čtvercích jsou zabudovány zářivkové panely, které poskytují dostatek světla. Vytápění prostor zajišťuje samostatný plynový kotel umístěný v 1.PP domu. Okna jsou plastová, dvojité výkladce a vstupní dveře dřevěné.

Měsíční náklady: 300 Kč vodné a stočné, zálohy na elektrickou energii a plyn bude nájemce hradit na základě přímého smluvního vztahu s dodavateli energií.

Peněžitá jistota činí 20 000 Kč.

Prostory jsou volné ihned.

 

Energetický štítek budovy: třída E

Cena

18 000 Kč měsíčně + služby + provize RK
Druh nemovitosti Obchodní prostory
Lokalita Brno - město, Královo Pole Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout