Pronájem bytu 3+kk 70m2 s balkonem Brno

Pronájem Byty, byt 3+kk Brno - město

Pronájem částečně zařízeného bytu 3+kk 70m2 s balkonem na ulici Chaloupeckého nám. Brno, umístěného ve 4.NP/5 bytového domu s výtahem.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18507

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený byt 3+kk 70m2 s balkonem na ulici Chaloupeckého nám. Brno, umístěného ve 4.NP/5 bytového domu s výtahem.

Vstup je do předsíně, ze které jsou přístupné všechny místnosti v bytě - obytný prostor s kuchyňským koutem, oba pokoje, šatna, koupelna společná s WC. Vybavení bytu: kuchyňská linka se spotřebiči (dvoupl. varná deska, el. trouba, mikrovlnná trouba, myčka, digestoř a lednice), kožená sedací souprava, konferenční stolek. V jednom z pokojů je umístěna šatní skříň a je z něho přístupný balkon, v druhém pokoji police, v šatně policový systém, pračka, sušička a další. Orientace bytu vůči světovým stranám je JV a JZ. K bytu náleží zděný sklep. Možnost připojení k internetu.

Mimo vlastní nájemné bude nájemce hradit spotřebované energie a služby, zálohy činí 4.209,- Kč měsíčně + záloha na elektřinu ve výši 1.000,-Kč měsíčně. Majitel požaduje peněžitou jistotu. Provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH.

Možnost využití společné zahrádky, dobrá občanská vybavenost (škola, mateřské školka, Lídl, OC Kr. Pole, atd), gymnázia a dětského hřiště, v blízkosti zastávky MHD.

RK tímto prosí, aby o užívání bytu projevili pouze klienti, kteří budou řádnými uživateli kvalitního bytu a jeho vybavení.

Volné od 1.9.2022.

 

Energetický štítek budovy: třída G

Cena

17 000 Kč měsíčně + služby + energie + peněžitá jistota + provize RK REZERVACE
Druh nemovitosti byt 3+kk
Lokalita Brno - město Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Mohlo by vás také zaujmout