Pronájem bytu 2+kk Brno Žabovřesky

Pronájem Byty, byt 2+kk Brno - město

Pronájem bytu 2+kk 40m2 v Brně Žabovřeskách.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18298

Nabízíme k pronájmu  byt 2+kk 40 m2, který se nachází ve 2.NP domu bez výtahu v Brně - Žabovřeskách na ulici Minská. Přístupný je po jednoramenném schodišti, které zajišťuje pouze přístup k bytům.

Z chodby vcházíme do jednotlivých místnosti v bytě. Obytný prostor s kuchyňským koutem (24m2), ve kterém je místěna kuchyňská linka se spotřebiči (el. sporák se sklokeramickou deskou, digestoř), dále ložnice o podlahové ploše 9m2 a koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlem, topným žebříkem a koupelnovou skříňkou.  Na podlaze v obytném prostoru je koberec, v chodbě a kuchyňském koutě je dlažba.

Mimo vlastní nájemné bude nájemce hradit spotřebované energie - plyn, el. energii, vodné a stočné, úklid společných prostor. Zálohy na tyto energie a služby činí 1000,-Kč. Možnost připojení na internet a kabelovou televizi UPC (smlouva mezi poskytovatelem a nájemcem).

Nájemní vztah bude sjednán na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení. Nájem bude hrazen měsíčně vždy do 25. dne předchozího měsíce, majitel bytu požaduje kauci. Provize RK je ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH.

V blízkosti dobrá občanská vybavenost, dobrá dostupnost do centra.

Byt je volný od 1.12.2020.

 

Energetický štítek budovy: třída G

Cena

12 900 Kč měsíčně + energie + peněžitá jistota + provize RK
Druh nemovitosti byt 2+kk
Lokalita Brno - město Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Mohlo by vás také zaujmout