Pronájem apartmánu u Brněnské přehrady

Pronájem Byty, byt 1+kk Brno - město, Kníničky

Pronájem nadstandardního zařízeného bytu 1+kk se zahrádkou a parkovacím místem v soukromém areálu s bazénem, saunou a tenisovým kurtem.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18064

Nabízíme k pronájmu nadstandardní, cihlový a zařízený byt 1+kk v blízkosti Brněnské přehrady (areál Neptun - pod hotelem Fontána, nad Maximus Resort a Sokolským koupalištěm), který je součástí soukromého areálu s vnitřním bazénem, saunou, tenisovým kurtem.

Byt se nachází v 1.NP, má plochu 30m2, jeho součástí je zahrádka 35m2, z jejíž části je vytvořena terasa. Byt je orientován na západ. Součástí pronájmu je i parkovací místo za nájemné 1000,- Kč/měsíc.

V předsíni 2,5m2 je věšáková stěna se zrcadlem. Z předsíně je přístupná obytná místnost s kuchyňským koutem 23m2 a koupelna 4m2.

V obytné místnosti v kuchyňském koutě je nová kuchyňská linka včetně spotřebičů (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, pračka a pod.). V obytné části obývací stěna a konferenční stolek. Obytná místnost má velkorysé okno a balkónové dveře na terasu a zahrádku, vše je opatřeno předokenními žaluziemi s elektrickým ovládáním.

Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, toaletou, koupelnovou skříňkou.

Vnitřní dveře do obytné místnosti prosklené, do koupelny plné, vstupní dveře protipožární. Podlahy plovoucí, výplně otvorů EURO. Vytápění zajišťuje plynová kotelna v objektu.

Celý areál je oplocen, v oplocení je osazena vjezdová brána na dálkové ovládání. Odděleny jsou i jednotlivé zahrádky.

Areál Neptun, ve kterém se námi nabízený byt nachází, byl v letech 2016/2017 zcela zásadním způsobem rekonstruován a bylo vytvořeno 22 jednotek, z nichž většina je již obydlena vlastníky. Poskytuje klidné bydlení v nádherném prostředí s mnoha možnostmi sportovního a rekreačního vyžití, ať již přímo v areálu nebo v blízkém okolí (např. vyhlášené wellness v Maximus Resort je vzdálené cca 300m.

Mimo nájemné bude nájemce hradit všechny poplatky spojené s bytem, které v měsíčních zálohách činí 2017Kč + spotřeba el.energie dle elektroměru pouze pro byt, odvoz odpadu. Možnost napojení na internet a televizi. Majitel požaduje kauci.

RK tímto prosí, aby zájem o pronájem projevili pouze zájemci, kteří budou řádně dbát o pronajatý byt a zahrádku a dodržovat ustanovení nájemní smlouvy. Nájemní smlouvu lze uzavřít na jeden rok s možností prodloužení.

Energetický štítek budovy: třída C

112 kWh/(m2.rok)

Cena

9 500 Kč měsíčně + energie a služby, parkování, provize
Druh nemovitosti byt 1+kk
Lokalita Brno - město, Kníničky Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Mohlo by vás také zaujmout