Prodej stavebního pozemku Velká Bíteš - Bezděkov

Prodej Pozemky, Pozemek pro RD Havlíčkův Brod

Prodej stavebního pozemku 1324 m2, Velká Bíteš

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18604

Prodej stavebního pozemku s celkovou výměrou 1324 m2 v okrajové části obce Velká Bíteš, k.ú. Bezděkov.  Rovinatý pozemek obdélníkového tvaru cca 22m x 60m s přístupem po zpevněné obecní komunikaci je veden v územním plánu jako stavební pozemek k bydlení s možností podnikatelských aktivit. Dle ÚP jsou přípustné: stavby pro individuální bydlení, drobné výrobní a zemědělské provozy, podnikatelské aktivity rodinného charakteru, stavby max. dvoupodlažní do výše 8m se sedlovou střechou, vycházející svým charakterem z okolní zástavby, stavby venkovského typu. Více informací v RK.

Inženýrské sítě: 

- 4/2023 bylo vydáno stavební povolení ke stavbě - "Sjezd na pozemek s odvodněním, vodovodní přípojka a přípojka NN k pozemku p.č. 78/66,k.ú. Bezděkov". Náklady za vyřízení tohoto stavebního povolení činí 60 000 Kč (částka bude připočtena ke kupní ceně);

- vzdálenost vodovodního řadu a vedení el. energie je cca 10 m od hranice pozemku;

- splašková kanalizace a plynofikace není v obci provedena.

V přední části pozemku směrem od přístupové komunikace (na ploše š. 4m x d.10m) je zřízeno věcné břemeno přístupu a příjezdu k vedlejšímu pozemku.

V současné době je k pozemku uzavřena Smlouva o zemědělském pachtu s tříměsíční výpovědní lhůtou.

Bezděkov je klidná malá obec s přibližně sedmdesáti obyvateli, nacházející se na okraji Českomoravské vrchoviny, v těsné blízkosti Velké Bíteše. Výborná dostupnost D1, nájezdy Velká Bíteš nebo Lhotka ve vzdálenostech 4km. V Obci je autobusová zastávka pro autobus směr Velká Bíteš - Velké Meziříčí a dálkový spoj Jihlava - Brno, vlaková zastávka Osová Bítýška směr Brno - Žďár n. Sázavou je vzdálená 3km.

Veškerá občanská vybavenost  je ve Velké Bíteši: škola, školka, obchody, zdravotní středisko, lékárna, pohostinství.

Cena

1 590 000 Kč + provize RK REZERVACE
Druh nemovitosti Pozemek pro RD
Lokalita Havlíčkův Brod Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout