Prodej stavebního pozemku 1110 m2, Ochoz u Brna

Prodej Pozemky, Pozemek pro RD Brno - venkov, Ochoz u Brna

Prodej pozemku pro stavbu rodinného domu v lokalitě Pod Skalkou.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18465

Prodej pozemku pro stavbu rodinného domu na ulici Pod Skalkou.  Pozemek p.č. 1962/105 s výměrou 1110 m2 je přibližně obdélníkového tvaru, ve dvou výškových úrovních. Je přístupný z nově vybudované komunikace, která slouží pouze jako přístupová cesta pro bydlící v této nově budovaně lokalitě rezidentního bydlení.  Na hranici pozemku je přivedena elektřina, vodovod, plynovod, splašková a dešťová kanalizace.  Příjezdová komunikace je kolaudována jako veřejně přístupná účelová komunikace s chodníky a veřejným osvětlením.

Dle reglačního plánu obce je na pozemku přípustná stavba pro bydlení a rodinnou rekreaci s výškovou regulací zástavby jednoho nadzemního podlaží a obytného podkroví se zastřešením sedlovou střechou se sklonem 35 - 45 stupňů. Střešní krytina skládaná taška, osvětlení podkroví střešními okny nebo střešními vikýři. Koeficient zastavění 0,4 (lze zastavět max.40 procent plochy pozemku).

Obec Ochoz u Brna leží na okraji CHKO Moravský kras v těsné blízkosti lesů, ve vzdálenosti 7 km od hranice městské části Brno - Líšeň.

Občanská vybavenost: Česká pošta, praktický lékař pro dospělé, ZŠ a MŠ v Ochozu u Brna, Lesní mateřská škola LESINKA, Restaurace Na kovárně,  pension Ochozzerie, Bistro areál "Svazarmu", Restaurace Verona, zájmové organizace Skaut, TJ.

Dostupnost IDS: autobus 201 Židenice nádraží - Jedovnice, autobus č. 210 Hostěnice - Bílovice nad Svitavou (žel. stanice).

 

Cena

8 325 000 Kč provize RK 3% + DPH
Druh nemovitosti Pozemek pro RD
Lokalita Brno - venkov, Ochoz u Brna Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout