Prodej RD 5+kk, Ochoz u Brna.

Prodej Rodinné domy, RD na klíč Brno - venkov, Ochoz u Brna

Prodej RD 5+kk s garáží a zahradou, Brno - venkov.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18426

Prodej novostavby domu na klíč v lokalitě Pod Skalkou v Ochozu u Brna (označení domu J01). Jedná se o jednopodlažní dům s obytným podkrovím s dispozičním řešením 5+kk (podlahová plochu domu je 142m2) + 20m2 garáž + 13m2 sklad  + zahrada, s navazující terasou a zahradou, celková výměra pozemku je 511 m2.

Konstrukční řešení: železobetonová zákl. deska, nosná konstrukce a dělící příčky z keramických cihelných bloků, stropní konstrukce ze systému Heluz Miako, dřevěný krov zateplený kvalitní tepelnou izolací, střešní krytina z pálené tašky, na terase betonová dlažba, vytápění a ohřev TUV pomocí podlahového topení a deskových radiátorů zajišťuje kondenzační kotel Thermona.

Dům je nyní stavebně před dokončením (vyjma interiérových dveří, podlah, obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů koupelen a WC), lze jej dokončit ve standardním provedení nebo dle výběru materiálů kupujícími (předpokládaný termín dokončení je do 6 měs. od podpisu Smlouvy o sml. budoucí kupní). Pozemek bude po provedení terénních úprav a položení dlažby na terase vyjma uliční fronty oplocen.

1.NP: zádveří, technická místnost se vstupem do garáže, hala, schodiště, sklad, obývací pokoj s kuchyňským koutem se vstupem na terasu (JZ), pokoj, WC.

2.NP: 3x pokoj, koupelna, samostatné WC, půdní prostor přístupný po sklápěcích kovových schodech je možno využít pro uložení věcí.

Obec Ochoz u Brna leží na okraji CHKO Moravský kras v těsné blízkosti lesů, ve vzdálenosti 7 km od hranice městské části Brno - Líšeň.

Občanská vybavenost: Česká pošta - pobočka Ochoz u Brna, praktický lékař pro dospělé, ZŠ a MŠ v Ochozu u Brna, Lesní mateřská škola LESINKA, Restaurace Na kovárně,  pension Ochozzerie, Bistro - areál "Svazarmu", Restaurace Verona, zájmové organizace Skaut, TJ.

Dostupnost IDS: autobus 201 - Židenice nádraží, Jedovnice; autobus č. 210 - Hostěnice, Bílovice nad Svitavou (žel. stanice).

Více informací na stránkách RK, developerský projekt RD Ochoz.

 

 

 

Energetický štítek budovy: třída B

Cena

15 900 000 Kč + provize RK 1,5% kupní ceny + DPH REZERVACE
Druh nemovitosti RD na klíč
Lokalita Brno - venkov, Ochoz u Brna Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout

Prodej novostavby RD, Ochoz u Brna.

Prodej novostavby RD, Ochoz u Brna.

Ochoz u Brna

15 500 000 Kč Podrobně
RD Ochoz

RD Ochoz

Ochoz u Brna

od 15 500 000 Kč Zobrazit projekt