Prodej RD 4+kk, Březina u Křtin.

Prodej Rodinné domy, RD 4+1 Brno - venkov

Prodej RD 4+kk se zahradou, garáží.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18415

Prodej jednopodlažního rodinného domu s obytným podkrovím, s garáží, s venkovním parkovacím stáním a se zahradou v okrajové části obce Březina. Dům byl kolaudován v roce 2016, jedná se tedy o pět let užívanou novostavbu. Zastavěná plocha domem a nádvoří 157 m2, podlahová plocha 118 m2 + 20m2 garáž, celková plocha pozemku 641m2. Dvoupodlažní dům s obdélníkovým půdorysem je orientován směrem do zahrady na JV. Vstup do domu je z uliční frony. Ze zádveří je vstup do obývacího pokoje (28 m2) propojeného s kuchyňským koutem (8m2), vybaveným kuchyňskou linkou se spotřebiči. Na kuchyňský kout navazuje komora.  Z obývacího pokoje je přístupná terasa, ze které je vstup na oplocenou okrasnou zahradu s nadzemním bazénem, dřevostavbou pro děti a krásným výhledem na okolní krajinu. Součástí 1.NP je také toaleta, technická místnost, která je propojena s garáží se sekčními vraty a s dálkovým ovládáním, přístupnou z uliční fronty. Z garáže je přístup i do zahrady. Podkroví je řešeno jako klidová část domu se dvěma pokoji (13 m2,15,5 m2) a ložnicí (20m2) propojenou se šatnou (6m2). Z ložnice a jednoho pokoje je vstup na balkon. Sedlová střecha umožňuje využití půdního prostoru přístupného po stahovacím žebříku, který je umístěn ve stropní konstrukci podkroví.

Nosné zdivo objektu je zhotoveno z cihelných bloků, stropy keramické vložky MIAKO v kombinaci se ŽB monolitickou deskou, konstrukce krovů je dřevěná. Dům je zastřešen sedlovou střechou se dvěma vikýři, krytina taška TONDACH. Vstupní dveře a okna (EURO) dřevěná, zasklená dvojsklem, střešní okna VELUX. Dům je napojen na veškeré IS, vytápěný pomocí TČ voda - vzduch prostřednictvím rozvodu podlahového topení. Zabezpečovací systém napojený na PCO, retenční nádrž na dešťovou vodu.

V těsné blízkosti obce Březina, která se nachází v jižní části Drahanské vrchoviny mezi Brnem a Blanskem najdete turisticky vyhledávané cíle CHKO Moravský kras, obec Křtiny, Přírodní park Říčky nebo Rakovecké údolí. Obec leží 10 km od hranice Brna (městské části Líšeň), BUS 201 Brno Židenice - Jedovnice.

 

Energetický štítek budovy: třída B

Cena

13 800 000 Kč + 2% + DPH provize RK
Druh nemovitosti RD 4+1
Lokalita Brno - venkov Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout

RD Ochoz

RD Ochoz

Ochoz u Brna

od 15 500 000 Kč Zobrazit projekt
Prodej novostavby RD, Ochoz u Brna.

Prodej novostavby RD, Ochoz u Brna.

Ochoz u Brna

15 500 000 Kč Podrobně
Prodej rodinného domu se 3 jednotkami v Brně Horních Heršpicích

Prodej rodinného domu se 3…

Horní Heršpice

13 900 000 Kč Podrobně