Prodej RD 4+1 se zahradou, Moravany

Prodej Rodinné domy, RD 4+1 Brno - venkov, Moravany u Brna

Prodej rodinného domu 4+1 v Moravanech u Brna.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18530

Nabízíme k prodeji řadový třípodlažní rodinný dům se zahradou a garáží v klidné části obce Moravany u Brna. Zastavěná plocha domem je 121 m2, zahrada za domem má výměru 102 m2, pozemky před domem pokryté zámkovou dlažbou, které lze využít k parkování auta, mají výměru  45 m2. Dům byl stavebně dokončen v roce 2001.

V 1.NP je ze vstupní haly přístupná garáž se sekčními vraty na dálkové ovládání, s výlevkou a radiátorem, prostorný sklad a také technická místnost s plynovým BAXI kotlem, který zajišťuje vytápění domu a ohřev TUV. Po dvouramenném schodišti je přístupné 2.NP, které tvoří hlavní obytnou část domu. Směrem do ulice (J) je orientován obývací pokoj s navazující čtvercovou terasou (20 m2) s velkoformátovou keramickou dlažbou. V pokoji je instalována krb. Z kuchyně (S) je vstup na terasu navazující na oplocenou obdélníkovou zahradu. Terasa s dřevěnou pergolou je zastřešená polykarbonátovými deskami, podlaha je pokryta dřevěnými skládanými čtverci, na zdi domu je umístěno umyvadlo s vodovodním kohoutem.

Zahrada je oplocená, udržovaná, osázená okrasnými dřevinami a květinami s možností posezení u venkovního  krbu, v zadní části je umístěn dřevěný zahradní domek na nářadí.

Ve 3.NP domu je na jižní stranu situována podkrovní ložnice se šikmým stropem a se dvěma dřevěnými střešními okny, možnost využití klimatizační jednotky. Dva menší pokoje mají severní orientaci. V koupelně je sprchový kout, rohová vana, umyvadlo, otopný žebřík, velká zrcadlová stěna, pračka, koupelnový nábytek. Ve 2.a 3. NP jsou samostatné toalety.

Technický popis: dům je postavený z cihelných bloků, stropy montované ze stropních vložek MIAKO, krytina keramická pálená taška, podhledy v podkroví sádrokartonové se zateplením, okna plastová, střešní okna dřevěná. Podlahy jsou v obytných místnostech plovoucí laminátové, v ostatních místnostech keramické. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. V roce 2015 byla instalována nová kuchyňská linka se všemi vestavnými spotřebiči, v roce 2020 byla položena nová izolace a dlažba na terase.

Veškeré vybavení domu patrné z fotodokumentace může být v případě zájmu kupujícího bezplatně ponecháno v domě.

Na nemovitostech vázne zástavní právo banky, k jeho výmazu dojde před podpisem kupní smlouvy.

Dopravní dostupnost do Brna zajišťuje autobusová linka IDS, výborná dostupnost na dálnici.


 

Energetický štítek budovy: třída D

Cena

13 000 000 Kč provize RK 3% + DPH
Druh nemovitosti RD 4+1
Lokalita Brno - venkov, Moravany u Brna Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Ivana Tošovská

Ing. Ivana Tošovská

tosovska@fiedlerreality.cz

+420 604 215 282

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout

Prodej viladomu 5+kk, Ochoz u Brna.

Prodej viladomu 5+kk, Ochoz u Brna.

Ochoz u Brna

38 800 000 Kč Podrobně
Prodej novostavby RD, Ochoz u Brna.

Prodej novostavby RD, Ochoz u Brna.

Ochoz u Brna

15 500 000 Kč Podrobně