Prodej pozemku v Brně Kohoutovicích

Prodej Pozemky, Pozemek pro RD Brno - město, Kohoutovice

Prodej pozemku o výměře 1110m2 pro výstavbu bytového nebo rodinného domu v Brně Kohoutovicích

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18318

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1110 m2 pro stavu menšího bytového domu nebo rodinného domu v Brně Kohoutovicích při ulici Jírovcova. Jedná se o jednu pozemkovou parcelu vedenou v katastru nemovitostí jako ostatní plocha.

Stavební úřad v Kohoutovicích dne 24.6.2020 sdělil, že část pozemku spadá v ÚPmB do stavební, stabilzované, funkční plochy pro čisté bydlení, kde by bylo možné stavební záměr bytového domu realizovat. Druhá část pozemku spadá v ÚPmB do nestavební - volná, stabilizované, funkční plochy ostatní městská zeleň a není určena k zástavbě pro bydlení.

OÚPR dne 31.8.2020 vydal územně plánovací informaci č.78/2020, ve které stanovisko stavebního úřadu potvrdil a informace ještě rozšířil.

Pozemek je rovinatý, velmi dobře orientovaný vůči světovým stranám, na SZ ke komunikaci a JV k lesu. Na pozemku je několik keřů, stromků a tráva. Napojení na inženýrské sítě v komunikaci Jírovcova, přístup a příjezd po komunikaci Jírovcova. Na pozemku či v blízkosti jeho hranice jsou inženýrské sítě, plyn, vodovod, elektro a slaboproud.

Pozemek je ve vlastnictví 31 osob, všechny vyslovily souhlas s prodejem prostřednictvím naší RK. Na pozemku nevázne žádné omezení vlastnického práva evidovaného v katastru nemovitostí. 

Při prodeji bude upřednostněn zájemce s vlastními zdroji bez použití úvěru, či s použitím úvěru, ale s vlastní nemovitostí pro zřízení zástavního práva. Cílem je zjednodušit obchod s vysokým počtem vlastníků.

 

Cena

10 000 Kč /m2 + provize RK
Druh nemovitosti Pozemek pro RD
Lokalita Brno - město, Kohoutovice Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Ivana Tošovská

Ing. Ivana Tošovská

tosovska@fiedlerreality.cz

+420 604 215 282

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout