Prodej objektu občanské vybavenosti s bytem, pokoji a chatkami

Prodej Komerční objekty, Hotel, penzion Vyškov

Prodej areálu na samotě u lesa na Vyškovsku na pozemku 11 497 m2 s možností využití pro rekreační účely, společenské akce, letní tábor, zemědělství.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18021

K prodeji nabízíme areál na Vyškovsku ke komerčnímu využití, rekreaci i trvalému bydlení na naprosté samotě na pozemku 11 497 m2. Pozemky jsou v územním plánu vedeny jako stavební pro smíšenou občanskou vybavenost.

Celý areál sestává z obytné budovy s bytem v přízemí a apartmánem v podkroví, prostorné místnost s barem pro pořádání společenských akcí, letní kuchyně se skladovými prostorami jako zázemí tábora, 34 chat a hygienického zázemí.

Dům pro bydlení je zděný, přízemní, částečně podsklepený s podkrovím se sedlovou střechou a jeho zastavěná plocha je 383 m2. V suterénu je místnost pro vytápění objektu - je zde umístěn kotel na dřevoplyn a elektrokotel. Vstup do obytné části je přes společenskou místnost, která je ideální na pořádání svateb, narozeninových oslav, firemních večírků apod., nachází se zde bar. Je odtud přístupná kuchyně se zázemím, kde je možné připravovat a skladovat občerstvení. V letních měsících se zde stravují táborníci, jídlo je opět připravováno v přilehlé kuchyni. Obytná část majitele je přístupná přes chodbu, kde se také nachází schodiště do podkroví. V přízemí je velkolepý obytný prostor, na nějž navazuje kuchyně ve tvaru písmene U, 2 ložnice, koupelna u ložnice, prádelna, další koupelna s vanou a se sprchovým koutem, WC a bidetem a samostatné WC jsou přístupné z chodby. V podkroví je apartmán sestávající z prostorného pokoje s terasou a koupelnou pro 4 osoby, 3 pokojů každý pro 2 osoby, koupelny a kuchyňského koutu.

Tábor je umístěn na samostatném pozemku o ploše 7891 m2 a jeho prodej je možný zvlášť. Jedná se o celkem 34 chat, z toho je 5 s pultovou střechou určených pro skladování, ostatní mají sedlovou střechu a jsou určené pro ubytování. Zázemí tábora tvoří 4 objekty, kde jsou umístěny 2 x sprchy s umyvadly a 2x toalety s umyvadly.

Je zavedena elektřina, voda je rozvedena ze studny s vodárnou (100 000 litrů denně), odpad do septiku (cca 250 m3), plyn zaveden není (možnost využití plynové bomby). V domě je internet. Z roku 1998 je nová střecha včetně vazby, krytina pálená, v roce 2005 byla vybudována půdní vestavba, nové rozvody sítí, sádrokartonové příčky, dřevěné podlahy, v roce 2015 byla osazena plastová okna v přízemí. Strop je dřevěný. V obytné místnosti v přízemí je podlahové vytápění.

Pro využití k zemědělským účelům majitel nabízí možnost pronájmu dalších přilehlých pozemků.

Energetický štítek budovy: třída G

Cena

na vyžádání, možno po částech
Druh nemovitosti Hotel, penzion
Lokalita Vyškov Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Financování hypotékou - hypotéční kalkulačka

nahrávám...

Mohlo by vás také zaujmout