Prodej bytu 4+kk terasou a garážovým stáním ve výstavbě v Brně - Bystrci

Prodej Byty, Byty - nová výstavba Brno - město, Bystrc

Prodej bytu 4+kk s terasami ve výstavbě v Brně - Bystrci / Žebětíně.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18259

K prodeji nabízíme byt 4+kk ve výstavbě o celkové podlahové ploše 90,5 m2 s terasami o celkové ploše 53,9 m2 nacházející se v 5.NP pětipodlažního cihlového domu nově budované lokality v Brně na rozhraní katastrálních území Bystrc a Žebětín. Termín dokončení domu je stanoven na květen 2021.

Vstup je ze společné chodby do předsíně, ze které jsou přístupné všechny místnosti v bytě - obytný prostor 33 m2 s kuchyňským koutem, ložnice 15 m2, pokoje 8,8 a 8,7 m2, koupelna s vanou, dvěma umyvadly, WC a místem na pračku a samostatné WC. Terasy jsou přístupné z obytného prostoru i ložnice se západní orientací. Součástí kupní ceny je jedno garážové stání v domě. Přístup do domu i k bytu je bezbariérový, výtah zajíždí také do suterénu s garážovými stáními.

Byt je nabízen jako nezařízený, vybavený jen zařizovacími předměty koupelny a WC. Je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). 

Po kolaudaci bude byt převeden do vlastnictví klienta s podílem na společných částech domu, zastavěném pozemku a pozemku vnitrobloku, na úhradu části kupní ceny je možné použít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření a byt použít jako zástavu.

V Bystrci je výborná občanská vybavenost - základní školy, gymnázium, zdravotní střediska i jednotliví lékaři, obchody, v blízkosti domu se nachází Albert, mateřská škola, pizzerie, dětské skupiny, jezdecký klub, apod. Výhled k žebětínskému rybníku.

Více informací v developerských projektech na našich stránkách.

Energetický štítek budovy: třída B

Cena

7 714 000 Kč NEPLATÍTE PROVIZI
Druh nemovitosti Byty - nová výstavba
Lokalita Brno - město, Bystrc Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Financování hypotékou - hypotéční kalkulačka

nahrávám...

Mohlo by vás také zaujmout