Prodej bytu 4+1 v Brně - Bohunicích

Prodej Byty, byt 4+1 Brno - město, Bohunice

Prodej bytu 4+1 v Brně - Bohunicích na ulici Běloruská.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18593

K prodeji nabízíme byt 4+1 s balkonem a sklepem v Brně - Bohunicích na ulici Běloruská. Byt se nachází v 1.NP panelového domu s bezbariérovým přístupem a jeho podlahová plocha je 84,3 m2.

Vstup je do předsíně, ze které je přístupná po levé straně šatna a komora, proti vstupu kuchyně, na kterou navazuje obývací pokoj 18 m2 se vstupem na balkon 6 m2 a za ním ložnice 12 m2. Vpravo od vstupu je pokoj 11 m2, chodba s úložnými prostory a pokoj 12 m2. Dispozici bytu doplňuje koupelna s rohovou vanou, umyvadlovou sestavou a pračkou a samostatné WC. K bytu náleží sklep v suterénu domu. Ze společných prostor je možné využívat kolárnu a kočárkárnu. V domě jsou 3 nebytové prostory, které jsou pronajímány, výtěžek jde do fondu oprav.

Dům je po kompletní revitalizaci, je provedené zateplení domu s plastovými okny, zateplení stropu sklepů, nový výtah, elektřina společných prostor v mědi, zateplení střechy, nový výměník vody. V bytě je vyzděná zeď pod oknem u balkonu, je provedena rekonstrukce bytového jádra se zvětšením koupelny, nové rozvody elektřiny v bytovém jádře a kuchyni. V ložnicích jsou parkety s koberci, v ostatních místnostech plovoucí lamino podlaha.

Byt je v osobním vlastnictví a bude převeden do vlastnictví kupujícího bez zástav a věcných břemen. V těsné blízkosti domu se nachází základní a mateřská škola, dětské, tenisové i fotbalové hřiště, Albert, pošta, lékárna, úřad městské části, výborná je také dostupnost centra města nebo kampusu.

Energetický štítek budovy: třída C

79 kWh/(m2.rok)

Cena

6 500 000 Kč + provize REZERVACE
Druh nemovitosti byt 4+1
Lokalita Brno - město, Bohunice Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Financování hypotékou - hypotéční kalkulačka

nahrávám...

Mohlo by vás také zaujmout