Prodej bytu 3+kk ve výstavbě v Brně - Bystrci

Prodej Byty, byt 3+kk Brno - město, Bystrc

Prodej bytu 3+kk s lodžií a garážovým stáním v Bystrci / Žebětíně.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18297

K prodeji nabízíme byt 3+kk ve výstavbě o celkové podlahové ploše 66,4 m2 s lodžií 8,2 m2 nacházející se ve 2.NP a garážovým stáním ve 2.PP pětipodlažního cihlového domu s výtahem v nově budované lokalitě v Brně na rozhraní katastrálních území Bystrc a Žebětín. Termín dokončení domu je stanoven na květen 2021.

Vstup je ze společné chodby do předsíně, ze které je přístupný obytný prostor 23,5 m2 s kuchyňským koutem a vstupem na lodžii a dále ložnice 12,2 m2, druhá ložnice má 12,7 m2, dispozici bytu doplňuje šatna, koupelna s vanou, umyvadlem a místem na pračku a samostatné WC s umývátkem. Přístup do domu i k bytu je bezbariérový, výtah zajíždí také do suterénu s garážovými stáními.

Byt je nabízen jako nezařízený, vybavený jen zařizovacími předměty koupelny a WC. Je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady). 

Po kolaudaci bude byt převeden do vlastnictví klienta s podílem na společných částech domu, zastavěném pozemku a pozemku vnitrobloku, na úhradu části kupní ceny je možné použít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření a byt použít jako zástavu.

V Bystrci je výborná občanská vybavenost - základní školy, gymnázium, zdravotní střediska i jednotliví lékaři, obchody, v blízkosti domu se nachází Albert, mateřská škola, pizzerie, dětské skupiny, jezdecký klub, apod.

Více informací v developerských projektech na našich stránkách.

Energetický štítek budovy: třída B

88 kWh/(m2.rok)

Cena

5 396 000 Kč konečná cena NEPLATÍTE PROVIZI
Druh nemovitosti byt 3+kk
Lokalita Brno - město, Bystrc Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Financování hypotékou - hypotéční kalkulačka

nahrávám...

Mohlo by vás také zaujmout

Prodej bytu 3+kk v centru Brna

Prodej bytu 3+kk v centru Brna

Brno - centrum

7 800 000 Kč Podrobně