Prodej bytu 3+kk 88 m2 s balkonem, Úvoz.

Prodej Byty, Byty - nová výstavba Brno - město, Staré Brno

Prodej bytu nedaleko Mendlova náměstí.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18271

Prodej bytu (č. 23) s dispozičním řešením 3+kk, podlahovou plochou 88,4 m2 + 9 m2 balkon umístěného v 6.NP bytového domu. Z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (kuchyňská linka včetně spotřebičů) a halou (37 m2) a ložnice je vstup na balkon. Koupelna s oknem je vybavena dvěma umyvadly, vanou a otopným žebříkem, toaleta je samostatná. Byt je nově rekonstruován (nová EURO okna na JZ s předokenními roletami, obložkové dveře, vstupní dveře bezpečnostní, plovoucí podlahy, nové obklady, dlažby a zařizovací předměty).  Orientace: obývací pokoj, ložnice, koupelna ulice Trýbové (JZ), pokoj se střešními okny ulice Úvoz (SV).

Bytový dům ve kterém je výše popisovaný byt umístěn byl původně postaven jako řadová pětipodlažní  stavba. Před deseti lety dům i byty prošly kompletní rekonstrukcí  (stoupací vedení vody a plynu, odpady, nová EURO okna, dveře). Před pěti lety byla vybudována nadstavba 6. a 7. podlaží  s ateliéry 2+kk a byty 3+kk. Následně došlo k zateplení domu s novou fasádou, který je nyní v energetické třídě C. Třicet bytových jednotek doplňují tři garáže a tři nebytové jednotky v 1.PP domu. Možnost koupě sklepa v 1.PP domu.

Měsíční náklady na bydlení včetně FO činí 2 797 Kč + el. energie.

V domě se nabízí k prodeji 22 bytových jednotek (1+kk - 4+kk). Více podrobnějších informací k ostatním nabízeným jednotkám naleznete na našich webových stránkách v kategorii developerských projektů.

Energetický štítek budovy: třída C

Cena

7 950 000 Kč + 3,5 % provize RK
Druh nemovitosti Byty - nová výstavba
Lokalita Brno - město, Staré Brno Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout