Prodej bytu 3+kk 72 m2 s terasou 37 m2, Úvoz

Prodej Byty, byt 3+kk Brno - město, Staré Brno

Prodej bytu 3+kk v blízkosti Mendlova náměstí.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18254

Prodej bytu (č. 2) s dispozičním řešením 3+kk, podlahovou plochou 71,5m2 + 37m2 terasa umístěného v 1.PP bytového domu. Z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a halou (33 m2) je vstup na terasu (37m2). Toaleta je samostatná. Byt je nově rekonstruován (nová EURO okna, obložkové dveře, bezpečnostní dveře, plovoucí podlahy, nové obklady, dlažby a zařizovací předměty). Součástí vybavení není kuchyňská linka, pouze příprava na její instalaci. Orientace bytu je do ulice Trýbové (JZ)

Bytový dům ve kterém je výše popisovaný byt umístěn byl původně postaven jako řadová pětipodlažní  stavba. Před deseti lety dům i byty prošly kompletní rekonstrukcí  (stoupací vedení vody a plynu, odpady, nová EURO okna, dveře). Před pěti lety byla vybudována nadstavba 6. a 7. podlaží  s ateliéry 2+kk a byty 3+kk. Následně došlo k zateplení domu s novou fasádou, který je nyní v energetické třídě C. Třicet bytových jednotek doplňují tři garáže a tři nebytové jednotky v 1.PP domu. Možnost koupě sklepa v 1.PP domu.

Měsíční náklady na bydlení včetně FO činí 2 638 Kč + el. energie.

V domě se nabízí k prodeji 22 bytových jednotek (1+kk - 4+kk). Více podrobnějších informací k ostatním nabízeným jednotkám naleznete na našich webových stránkách v kategorii developerských projektů.

Energetický štítek budovy: třída C

Cena

5 900 000 Kč + 3,5% provize RK
Druh nemovitosti byt 3+kk
Lokalita Brno - město, Staré Brno Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout