Prodej bytu 3+1 v Brně - Starém Lískovci

Prodej Byty, byt 3+1 Brno - město, Starý Lískovec

Prodej bytu 3+1 s balkonem v Brně na ulici Vltavská.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18605

K prodeji nabízíme byt 3+1 v osobním vlastnictví v Brně - Starém Lískovci na ulici Vltavská. Byt se nachází v 1.NP panelového domu s výtahem a jeho podlahová plocha je 70,5 m2 + zasklený balkon.

Vstup je ze společných prostor do předsíně 12,5 m2, ze které je přístupná kuchyně 8,5 m2, obývací pokoj 17,5 m2 se vstupem na balkon 5 m2, ložnice 12 m2 , šatna, koupelna se sprchovým koutem a WC a dvě komory. Druhá ložnice o ploše 12 m2 je přístupná z obývacího pokoje. K bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu. Obývací pokoj, pokoj a kuchyně jsou orientovány na západ, ložnice na sever.

V bytě je zděné jádro s novými rozvody elektřiny, podlahové vytápění v kuchyni, v obývacím pokoji podhled se světelnou rampou. Na podlaze v předsíni, kuchyni a hyg. místnostech je položena dlažba, v obývacím pokoji plovoucí podlaha, v pokojích parkety. Byt bude vyklizený, součástí prodeje bude jen kuchyňská linka a vestavěné skříně.

V domě jsou vyměněna okna, jedná se o bílá plastová, okna v bytě jsou opatřena žaluziemi, společně s výměnou oken v domě byla provedena nová fasáda včetně zateplení, vstupní dveře, výtah, zasklení balkonů, opravena střecha a výměna stoupacího vedení instalací. Revitalizace proběhla v roce 2018. Výtah zajíždí nově až do suterénu, takže přístup k bytům je bezbariérový, vstupní dveře jsou na čip a funguje zde kamerový systém.

Vytápění bytu dálkové, měřidla na jednotlivých radiátorech, podružná měřidla TUV a SV v instalační šachtě. Do bytu je zaveden plyn pro sporák, plynoměr je v instalační šachtě.

Parkování je možné na přilehlém parkovišti nebo v blízkém okolí domu. Nedaleko je dopravní uzel Osová, školky, základní škola, výborná občanská vybavenost.

Bytová jednotka je připravena k prodeji, nevázne na ní omezení vlastnického práva, na úhradu části kupní ceny lze použít úvěr a jednotku použít jako zástavu.

Energetický štítek budovy: třída G

Cena

5 200 000 Kč + provize REZERVACE
Druh nemovitosti byt 3+1
Lokalita Brno - město, Starý Lískovec Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Financování hypotékou - hypotéční kalkulačka

nahrávám...

Mohlo by vás také zaujmout