Prodej bytu 3+1

Prodej Byty, byt 3+1 Brno - město, Lesná

Prodej panelového bytu 3+1 v OV na Lesné s balkónem a sklepem.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18267

Nabízíme k prodeji prostorný a světlý panelový byt 3+1 o podlahové ploše 74,13m2 včetně sklepa v 8.NP devítipodlažního domu s osobním výtahem na ulici Nezvalova v Brně Lesné. Bytová jednotka byla vymezena podle zákona o vlastnictví bytu (podlahová plocha je tedy to, na co lze šlápnout) . Byt je určen k částečné rekonstrukci (okna, podlahy). Výtah zajíždí na mezipodesty, byt tedy není zcela bezbariérový. Byt je orientován na SV (kuchyně a pokoj) a JZ (dva pokoje a balkón).

Na předsíň 5,6m2 navazuje čtvercová hala 11m2. Všechny místnosti v bytě jsou přímo přístupné z předsíně či haly, žádná není průchozí. V předsíni je vlevo od vstupu prostor pro velkou vestavěnou skříň, botník, věšáky a pod. Vpravo samostatné WC 1m2 a koupelna 2,1m2 s umyvadlem, sprchovým koutem a menší pračkou.

Kuchyň má velikost 9,1m2 včetně spižní skříně, je vybavena starší kuchyňkou linkou a sporákem.

Pokoje mají velikost 18,2m2, 12,6m2 a 12,6m2, ze kterého je přístupný balkón. Výhled z něj vidíte na fotodokumentaci, jeho plocha není započítána do výše uvedené podlahové plochy bytu.

V bytě proběhla částečná rekonstrukce koupelny, jádro však zůstalo zachováno. S ohledem na věk uživatelů bytu nebyla provedena výměna oken a balkónových dveří, nový balkón samozřejmě ano jako součást revitalizace domu včetně zateplení. Na podlahách jsou parkety, které dosud byly překryty koberci a PVC. 

Byt má podružná měřidla, teplo měřeno na radiátorech. Náklady spojené s užíváním bytu činí vůči SVJ 2969Kč/měsíc + el.energie za byt. Úvěr SVJ na revitalizaci byl splacen 04/2020.

Byt je volný, připravený k prodeji. Je ve vlastnictví jedné fyzické osoby a nevázne na něm žádné omezení vlastnického práva. Na úhradu části kupní ceny lze použít hypotéční úvěr. Majitelka bytu vítá jako kupující osoby, kteří budou v bytě bydlet.

 

Energetický štítek budovy: třída C

99 kWh/(m2.rok)

Cena

4 700 000 Kč + provize RK REZERVACE
Druh nemovitosti byt 3+1
Lokalita Brno - město, Lesná Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Ivana Tošovská

Ing. Ivana Tošovská

tosovska@fiedlerreality.cz

+420 604 215 282

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout