Prodej bytu 2+kk s terasou, Úvoz

Prodej Byty, byt 2+kk Brno - město, Staré Brno

Prodej bytu 2+kk nedaleko Mendlova náměstí.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18272

Prodej bytu (č.6) s podlahovou plochou 65,6m2 + 4 m2 balkon + 23 m2 terasa, s dispozičním řešením 2+kk umístěný v 1.NP bytového domu. Koupelna je společná s toaletou, vybavená sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem.  Byt je nově rekonstruován (nová EURO okna, obložkové dveře, bezpečnostní dveře, nové obklady, dlažby, podlahy a zařizovací předměty). Součástí vybavení je kuchyňská linka se spotřebiči. Obývací pokoj 39 m2 s odděleným kuchyňským koutem a halou  je orientován do ulice Trýbové. Z obývacího pokoje je po schodech přístup na terasu v 1.PP. Z ložnice je přístupný balkon.

Bytový dům, ve kterém je výše popisovaný byt umístěn, byl původně postaven jako řadová pětipodlažní  stavba. Před deseti lety dům i byty prošly kompletní rekonstrukcí  (stoupací vedení vody a plynu, odpady, nová EURO okna, dveře). Před pěti lety byla vybudována nadstavba 6. a 7. podlaží  s ateliéry 2+kk a byty 3+kk. Následně došlo k zateplení domu s novou fasádou, který je nyní v energetické třídě C. Třicet bytových jednotek doplňují tři garáže a tři nebytové jednotky v 1.PP domu.

Měsíční náklady na bydlení včetně FO činí 2 404 Kč + el. energie.

V domě se nabízí k prodeji  22 bytových jednotek (1+kk - 4+kk).Více podrobnějších informací k ostatním nabízeným jednotkám naleznete na našich webových stránkách v kategorii developerských projektů. Možnost koupit sklep v 1.PP.

Energetický štítek budovy: třída C

Cena

6 700 000 Kč + 3,5% provize RK
Druh nemovitosti byt 2+kk
Lokalita Brno - město, Staré Brno Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout

Prodej bytu 2+kk s terasou, Výstavní

Prodej bytu 2+kk s terasou,…

Staré Brno

5 300 000 Kč Podrobně
Bytový dům Výstavní

Bytový dům Výstavní

Staré Brno

od 4 400 000 Kč Zobrazit projekt