Prodej bytu 2+1 s terasou, Úvoz.

Prodej Byty, byt 2+1 Brno - město, Staré Brno

Prodej přízemního bytu 2+1 s terasou na ulici Úvoz.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18283

Prodej bytu (č.2) s podlahovou plochou 71,5m2 + 37m2 terasa, s dispozičním řešením 2+1 (3+kk) umístěný v 1.PP bytového domu. Koupelna je společná s toaletou, vybavená sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem.  Byt je nově rekonstruován (nová EURO okna, obložkové dveře, bezpečnostní dveře, nové obklady, dlažby, plovoucí laminátové podlahy a zařizovací předměty, příprava pro instalaci kuchyňské linky).  Obývací pokoj  s kuchyňský koutem a halou má podlahovou plochu 33 m2a je z něj přístupná terasa vydlážděná zámkovou dlažbou. Koupelna je vybavená sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem, příprava pro připojení pračky, toaleta je samostatná.  Celý byt  je orientován na JZ (ulice Trýbova)

Bytový dům, ve kterém je výše popisovaný byt umístěn, byl původně postaven jako řadová pětipodlažní  stavba. Před deseti lety dům i byty prošly kompletní rekonstrukcí  (stoupací vedení vody a plynu, odpady, nová EURO okna, dveře). Před pěti lety byla vybudována nadstavba 6. a 7. podlaží  s ateliéry 2+kk a byty 3+kk. Následně došlo k zateplení domu s novou fasádou, který je nyní v energetické třídě C. Třicet bytových jednotek doplňují tři garáže a tři nebytové jednotky v 1.PP domu.

Měsíční náklady na bydlení včetně FO činí 2638 Kč + el. energie.

V domě se nabízí k prodeji  22 bytových jednotek (1+kk - 4+kk).Více podrobnějších informací k ostatním nabízeným jednotkám naleznete na našich webových stránkách v kategorii developerských projektů. Možnost koupit sklep v 1.PP.

Energetický štítek budovy: třída C

Cena

5 900 000 Kč + 3,5% provize RK
Druh nemovitosti byt 2+1
Lokalita Brno - město, Staré Brno Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout