Prodej bytu 2+1 s balkonem a lodžií, Úvoz.

Prodej Byty, byt 2+1 Brno - město, Staré Brno

Prodej bytu v centru Brna.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18373

Prodej bytu (č. 9) s dispozičním řešením 2+1 (3+kk), s podlahovou plochou 89,5 m2 + 3,5  lodžie + 4 m2 balkon, umístěného ve 2.NP bytového domu s výtahem. Z prostorné vstupní haly jsou samostatně přístupné všechny místnosti bytu včetně lodžie. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, otopným žebříkem, toaleta je samostatná. Byt je nově rekonstruován (nová EURO okna, obložkové zárubně, bezpečnostní dveře, parkety, omítky, nové obklady, dlažby a zařizovací předměty). Součástí vybavení je kuchyňská linka se spotřebiči (elektrická varná deska, trouba, lednice s mrazákem, myčka, digestoř). Obývací pokoj 23m2 je orientován do ulice Údolní (SV), zbývající místnosti (pokoj 23m2 se vstupem na balkon, kuchyň+hala 27m2, šatna 2,6m2, koupelna 4,5m2, WC 1m2, spíž 0,8m2) do ulice Trýbové ( JZ).

Bytový dům, ve kterém je výše popisovaný byt umístěn, byl původně postaven jako řadová pětipodlažní  stavba. Před deseti lety dům i byty prošly kompletní rekonstrukcí  (stoupací vedení vody a plynu, odpady, nová EURO okna, dveře). Před pěti lety byla vybudována nadstavba 6. a 7. podlaží  s ateliéry 2+kk a byty 3+kk. Následně došlo k zateplení domu s novou fasádou, který je nyní v energetické třídě C a vestavbě výtahu do stávajícího schodiště. Třicet bytových jednotek doplňují tři garáže a tři nebytové jednotky v 1.PP domu.

Měsíční náklady na bydlení včetně FO činí 2 801 Kč + el. energie.

 Více podrobnějších informací k ostatním nabízeným jednotkám naleznete na našich webových stránkách v kategorii developerských projektů.

Energetický štítek budovy: třída C

Cena

7 250 000 Kč + 3,5% provize RK
Druh nemovitosti byt 2+1
Lokalita Brno - město, Staré Brno Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce

Mohlo by vás také zaujmout