Prodej bytu 1+kk s terasou ve výstavbě v Brně - Kníničkách

Prodej Byty, byt 1+kk Brno - město, Kníničky

Výstavba bytu 1+kk s terasou a garážovým stáním v Brně - Kníničkách.

Máte o nemovitost zájem?

Tisknout / PDF   Číslo zakázky 18487

K prodeji nabízíme byt 1+kk ve výstavbě s terasou a garážovým stáním v Brně Kníničkách. Jedná se o terasový dům, byt se nachází v 1.PP domu s výhledem k lesu a jeho podlahová plocha je 29,6 m2 + příslušenství.

Vstup je do předsíně, ze které je přístupná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC a obytný prostor ve tvaru písmene L s kuchyňským koutem a se vstupem na terasu o ploše 10 m2. K bytu náleží sklep umístěný v suterénu domu. Součástí prodeje je garážové stání v  suterénu domu. Byt je nabízen jako nezařízený, vybavený jen zařizovacími předměty koupelny a WC. Je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady).

Termín dokončení bytového domu je stanoven na duben 2024. Na financování části kupní ceny lze využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření, byt lze použít jako zástavu úvěru. Po kolaudaci bude byt převeden do vlastnictví klienta s podílem na společných částech domu, zastavěném pozemku a pozemku vnitrobloku. Městská část Kníničky je vyhledávanou lokalitou pro bydlení díky okolní přírodě se současným komfortem blízkosti města. Více informací v Developerských projektech.

Energetický štítek budovy: třída B

PENB bude dodán v průběhu výstavby

Cena

info v RK
Druh nemovitosti byt 1+kk
Lokalita Brno - město, Kníničky Zobrazit na mapě

Kontaktujte našeho makléře

Financování hypotékou - hypotéční kalkulačka

nahrávám...

Mohlo by vás také zaujmout