Rezidence Jabloňový sad

Prodej Byty, Byty - nová výstavba Brno - venkov, Moravany u Brna

Výstavba je realizována na hranici katastrálního území Brno - Horní Heršpice a Moravany, ve vzdálenosti asi 6 km od centra Brna. Okolní zástavba na jižní a východní straně je tvořena novostavbami rodinných domů.

Máte o nemovitost zájem?

Vizualizace

O projektu

Projekt Rezidence Jabloňový sad je realizován etapovitě s velkou variabilitou dispozičního řešení bydlení. 1. etapu tvoří dva dokončené bytové domy S1 a S2, každý se 46 bytovými jednotkami s velikostí bytů 1+ kk - 3+kk a  mezonetovými byty 2+kk+galerie v nejvyšších podlažích. Domy s výtahem jsou navrženy třípodlažní s obytným podkrovím. Každý byt má balkon, případně terasu, z bytů v 1. NP jsou z obytných místností přímo přístupné zahrádky ve výlučném vlastnictví. Součástí každé bytové jednotky je sklep. Je možno dokoupit garáž v 1. PP domu, případně venkovní parkovací stání. Tato etapa je dokončena a prodána. Domy ve II. a III. etapě výstavby jsou řešeny obdobně se stejnými dispozicemi bytových jednotek.

2.etapa - tři bytové domy (S3.,4.,5.), zkolaudováno.  

3. etapa  - bytové domy (S6,7,8,9), dokončení léto 2018, poslední volné byty.

 

Celý text

Lokalita

První zmínka o obci pochází z roku 1289. Po osvobození v roce 1945 se zásadně změnil ráz obce- německé obyvatelstvo bylo odsunuto a ves byla pak dosídlena občany z okolních vesnic a stala se obcí příměstského charakteru vystupující pod názvem Moravany.

Nyní ve vesnici žije asi 1200 obyvatel. Aktivně činnými organizacemi je TJ Sokol, Sportovní klub Moravany.

Dominantou obce je kostel sv. Václava z r. 1298. Na čtvercové návsi byl v roce 1931 postaven tzv. Německý dům, dnes budova Kulturního domu, který od svého zbudování slouží ke kulturnímu a společenskému využití občanů. Na východním okraji obce na rozcestí do Horních Heršpic a Modřic stojí při silnici Boží muka z 19. století.

Celý text

Dopravní dostupnost

Do obce jezdí autobusová linka č. 501 Brno – Rozhraní, v blízkosti výstavby se nachází i tramvajová zastávka linky č. 2 (zastávka Ořechovská). Sjezd na dálnici D1 ve směru na Prahu je vzdálen 1km, ve směru na Olomouc 900m. Nájezd na silnici E461 ve směru na Vídeň je po 400m.

Občanská vybavenost

V obci se nachází mateřská škola, základní škola i pošta. Nejbližší nákupní centrum je vzdálené pouze 500m od Brna (OC Futurum), dále např. NC Olympie se nachází jen 8km od obce. Velmi blízko je i Fakultní nemocnice Bohunice (4km). Nedaleko v Modřicích se nachází velmi příjemné wellness a pro vyžití malých dětí je zábavní park Bongo.

Celý text

Ceník bytů

III. etapa - Sekce 6

III. etapa - Sekce 7

III. etapa - Sekce 8

Parkování

Standardní vybavení

Energetický štítek budovy: třída B

67

Energeticky stitek Moravany

Kontaktujte našeho makléře


Irena Pavlišová

Ing. Irena Pavlišová

pavlisova@fiedlerreality.cz

+420 739 208 107

Kontaktní formulář pro zájemce