RD Brno Na Výsluní

Prodej Rodinné domy, RD na klíč Brno - město, Královo Pole

Prodej rezidenčního bydlení Na Výsluní v Brně - Kociánka

Máte o nemovitost zájem?

Vizualizace

O projektu

Prodej rezidenčního bydlení Na Výsluní - rodinných domů na klíč v žádané lokalitě Brno - Kociánka. 

Nabízíme dvanáct mimořádně energeticky úsporných řadových rodinných domů s dispozicí 4+kk či 5+kk, s velikostí pozemku od 222 m2 do  858 m2. K výběru je celková plocha domů od 131 m2 do 197 m2 + terasa u každého domu, dvě parkovací místa.

K nadstandartnímu vybavení patří vstupní domovní dveře hliníkové, okna hliníková s izolačním trojsklem, velkoformátové obklady a dlažba, terasa z exotického dřeva masiv MASSARANDUBA .

 

Celý text

Lokalita

Kociánka se nachází mezi Královým Polem a Soběšicemi. Lokalitu tvoří svah s jihozápadní orientací, kde vzniká nové bydlení.

Poloha Kociánky umožňuje využití širokých rekreačně - odpočinkových aktivit, kromě cyklistiky je možné věnovat se střelbě, jízdám na koni, vyzkoušet orientační běh. Pro vycházky a výlety je k dispozici široká síť turistických cest (značených i neznačených) a turistických cílů (rozhledna Ostrá Horka, klášter ve Vranově, ekocentrum Lipka, Zamilovaný hájek).

Celý text

Po spojovací komunikaci je vedena trasa MHD (bus č. 43), která končí v Soběšicích. Pro individuální automobilovou dopravu je snadno dosažitelný městský okruh a silnice I/43 směrem na Kuřim a na Svitavy.

Veškerá občanská vybavenost je v dosahu - v Soběšicích jsou restaurace, mateřská a základní škola. V Králově Poli se nachází nákupní centrum, menší obchůdky, kavárny a restaurace, další vybavení pro sportovní aktivity (bruslení, lední hokej, házená, fotbal). V Králově Poli sídlí a hraje svoje zápasy Zbrojovka Brno.

Celý text

Na Výsluní

Na Výsluní SO 17 SO 18 SO 19 SO 20 SO 21 SO 22 SO 23 SO 24 SO 25 SO 26 SO 27 SO 28

Ceny

Označení Dispozice Užitná plocha Plocha pozemku Garáž pro Parkovací místa pro Cena s DPH Detail
Rodinný dům SO 17 4+kk 172,00 m2 585,00 m2 1 auto 2 auta Rezervace PDF
Rodinný dům SO 18 4+kk 138,00 m2 321,00 m2 2 auta Prodáno PDF
Rodinný dům SO 19 4+kk 138,00 m2 304,00 m2 1 auto Prodáno PDF
Rodinný dům SO 20 4+kk 137,00 m2 343,00 m2 1 auto 1 auto Prodáno PDF
Rodinný dům SO 21 4+kk 137,00 m2 377,00 m2 1 auto 1 auto Rezervace PDF
Rodinný dům SO 22 4+kk 137,00 m2 422,00 m2 1 auto 1 auto Prodáno PDF
Rodinný dům SO 23 4+kk 137,00 m2 523,00 m2 1 auto 1 auto Prodáno PDF
Rodinný dům SO 24 5+kk 196,00 m2 619,00 m2 1 auto 1 auto Prodáno PDF
Rodinný dům SO 25 5+kk 197,00 m2 858,00 m2 1 auto 1 auto Prodáno PDF
Rodinný dům SO 26 4+kk 131,00 m2 287,00 m2 2 auta Prodáno PDF
Rodinný dům SO 27 4+kk 131,00 m2 222,00 m2 2 auta Prodáno PDF
Rodinný dům SO 28 4+kk 146,00 m2 495,00 m2 2 auta Prodáno PDF

Úhrada kupní ceny:

200.000,- Kč blokační záloha

záloha ve výši 15% kupní ceny do deseti pracovních dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí (započítává se částka 200.000,- Kč)

záloha ve výši 65% kupní ceny do třiceti dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí

záloha ve výši 20% kupní ceny po vydání kolaudačního souhlasu

Vše prodáno

Aktuálně nabízíme v tomto objektu

Standardní vybavení

zde k prohlédnutí katalog standardů RD

DOMOVNÍ DVEŘE a VRATA

Vstupní domovní dveře hliníkové. Hliníková konstrukce SULKO OptimAl (profilová řada Aluprof MB-86 ST) v antracitově šedé varvě (RAL 7016) s částečným prosklením nebo s bočním světlíkem. Izolovaný práh Aluprof výšky 20mm. Vícebodový samozamykací bezpečnostní zámek, kování klika – koule.

Dveře vnitřní hladké Sapeli Elegant Komfort, materiál CPL laminát, bílá hladká, s polodrážkou do obložkové zárubně, kování klika COBRA PAVLA-S BB IN nerez, rozetové kování hranaté COBRA, klika/klika.
Vrata (dle RD) sekční garážová vrata TRIDO, elektrické provedení, el. stropní pohon včetně dvoukanálového dálkového ovládání. Zateplené 40 mm polyuretanová pěna. Celoobvodové těsnění součástí kování vrat. Provedení MIKROL HM 16 hladký panel. Barevné provedení: EXTeriér RAL 7016 - antracitově šedá, INTeriér RAL 9010 - stucco – šedobílá.

PODLAHY

V obytném prostoru, pokojích a schodišťové hale vinylová podlaha Gerflor Texline vč. přechodových a soklových lišt.

V garážích (dle RD) epoxidová stěrka Sikafloor Garage.

OBKLADY A DLAŽBY

Podlahy v koupelnách a na WC velkoformátové keramické dlažby. Výška keramických velkoformátových obkladů v koupelnách a WC po strop. Zrcadla v koupelnách „zapuštěné“ do obkladu.

ZTI

Umyvadlo keramické bílé Geberit group - Kolo Traffick 60cm

Sifon Alcaplast DESIGN umyvadlový, 32 mm celokovový, kulatý, chrom

Klozet závěsný Geberit group - Kolo Traffick s hlubokým splachováním, 6l. Tlačítko ovládací Geberit Sigma 30

Klozetové sedátko Geberit group - Kolo Traffick duraplastové s kovovými klouby

Vana akrylátová Geberit group - Kolo Modo pravoúhlá vana 180 x 80 cm, odtok uprostřed

Sprcha (dle RD) bez vaničky – provedeno dlažbou a žlabem. Stěna včetně dveří, jednokřídlé šířky cca 700 mm, výšky 1950 mm s pevnou stěnou v rovině, aluchrom /sklo 6 mm čiré, úprava AP, SWING-LINE. Žlab sprchový Alcaplast Wall, délka dle dispozice 50-120cm, stavební výška 75mm případně Low, odtok 28l/min.

Baterie Raf Smart umyvadlová páková stojánková s výpustí SM21, chrom

Baterie Raf Smart vanová nástěnná páková, vč. ručního sprchového setu XL TECHNO 95

Baterie sprchová Raf Smart SM83 podomítková, chrom. Sprchový set SMART XL TECHNO: ruční sprcha průměru 120 mm, tyč 90 cm, hadice 150 cm, chrom.

Předstěnový systém WC Geberit 

Příprava na napojení pračky.

ELEKTRO A SLABOPROUD

Zásuvky, vypínače řady ABB Solo.

Videotelefon pro komunikaci se vstupem do objektu.

Přípojka optické sítě do RD společnosti Smart Comp a.s. - www.netbox.cz

Svítidla nejsou součástí projektu – pouze ukončená kabeláž.

 VNITŘNÍ OMÍTKY A MALBY

Stěny a stropy v RD ze sádrových omítek. V koupelnách a WC podhled z SDK GKBI desek. Součástí omítek a SDK je bílá malba Primalex.

OKNA

Okna hliníková konstrukce SULKO ClassicAl+ (profilová řada Aluprof MB-70 HI) v antracitově šedé varvě (RAL 7016) – zasklení izolačním trojsklem s Ug=0,6 W/m2 K, otevíravé-sklopné v kombinaci s pevným zasklením. Rohové okno z obytného prostoru do zahrady je bez svislého sloupku (řešení u RD SO.18 až 28). Vnitřní parapety z umělého kamene. Vnější hliníkové tažené parapety v barvě oken.

ŽALUZIE

Pro okna obytných místností, haly a koupelny v patře jsou ve fasádách provedeny přípravy pro osazení venkovních žaluzií Z90 formou systémového Al boxu v barvě oken a elektro přípravou.

SCHODIŠTĚ

Ocelové samonosné schodiště. Stupně ocelová pásovina následně obložena dřevem - překližka Buk kvalita I, madlo na straně stěny, plné zábradlí schodiště a chodby v patře je z MDF desky, deska lakovaná bílá matná broušená, lak firmy Sayerlack.

KRB

V domech SO.18, SO.19, SO.24 a SO.25 je provedena příprava pro osazení krbového tělesa na kusové dřevo. Vlastní těleso krbu včetně odkouření není součástí dodávky.

 TERASA V ZAHRADĚ  

Terasa z exotického dřeva masiv MASSARANDUBA 145/21mm, nenapojovaná prkna na roštu podkladního profilu z exotického dřeva OKAN, uložena do říčního kameniva

Investor si vyhrazuje právo na změnu materiálů či technického provedení za předpokladu, že se nesníží kvalita nebo technické provedení díla.

Celý text

Technický popis

ZAKLÁDÁNÍ –  ZÁKLADY

Objekt je založen plošným způsobem na základových pasech a patkách.

SVISLÉ KONSTRUKCE

Každý z objektů je řešen jako zděná stěnová konstrukce nosného systému, kde nosné stěny budou provedeny z keramických bloků Heluz UNI broušená tl. 250mm na lepidlo s kontaktním zateplovacím systémem ETICS v celkové tl. 190mm s izolantem minerální vatou tl. 180mm s předpokládaným součinitelem tepelné vodivosti λ=0,035 W/mK. Vnitřní nosné příčky budou vyzděny z keramických bloků Heluz UNI broušená tl. 250 mm, nenosné příčky budou vyzděny z keramických tvarovek Heluz  tl.140 a 115mm.

Obvodové stěny mezi RD jsou vždy oddělené zdvojené s akustickou odolností a vloženou izolací.

VODOROVNÉ KONSTRUKCE

Stropní konstrukce nad přízemím jsou monolitické železobetonové. Stropní konstrukce nad podlažím jsou z prefa panelů a následně zmonolitněny. Veškeré stropy jsou pohledově ošetřeny sádrovou omítkou, či SDK podhledem.

SCHODIŠTĚ
Ocelové samonosné schodiště. Stupně a schodnice jsou z ocelové pásoviny, která je u stupňů následně obložena dřevem - překližka Buk kvalita I, madlo na straně stěny, zábradlí schodiště a chodby v patře je z MDF desky tloušťky 18 mm, deska je lakovaná bílá matná broušená, lak firmy Sayerlack.

STŘECHY
Objekt RD jsou zastřešeny plochou jednoplášťovou střechou. Nosnou konstrukci tvoří strop nad patrem provedený ze železobetonových prefa panelů. Střecha je na krajích ukončena oplechovanou atikou z Viplanilu a je odvodněna pomocí vnitřních střešních vpustí. Krytina - fóliové hydroizolace Dekplan včetně všech nezbytných systémových doplňků a pojistného chrliče TWC 50 pro každou úroveň střechy přitížena praným říčním kamenivem na geotextilii. Prostupy jednotlivých profesí jsou systémově utěsněny.

IZOLACE PROTI ZEMNÍ VLHKOSTI

Objekty RD jsou nepodsklepené, jsou chráněny proti zemní vlhkosti asfaltovými pásy. Spodní vody se v objektu nevyskytuje. Při provádění souvrství podlah bude objet celoplošně odizolován hydroizolací splňující ochranu i proti střednímu radonovému riziku (modifikovaný asfaltový pás SBS s kompozitní vložkou TECH 1000 P 4 mm). Spoje systémového řešení splňující požadované podmínky nepropustnosti.

IZOLACE TEPELNÉ

Zateplení fasády kontaktním zateplovacím systémem z minerální vaty tloušťky 180mm. Doplněný zateplením soklu z polystyrenu extrudovaného XPS v tl.100mm.

Zateplení střechy izolační polystyrén samozhášivý EPS 100 v tloušťce 300mm a další vrstvou spádovými klíny  EPS 150S.

ÚPRAVA POVRCHŮ

Vnější povrchy – omítky

Základním materiálem fasády je tenkovrstvá silikátová omítka BAUMIT NANOPOR – Samočistící v provedení bílé. Tato je doplněna výraznými barevnými akcenty ploch v provedení BAUMIT CREATIV TOP.

Vnitřní povrchy – omítky

Sádrové omítky stěn a stropů.

Vnitřní povrchy – SDK

V koupelnách a WC podhled z SDK GKBI desek.

Vnitřní povrchy – dlažba, obklady

Vnitřní dlažby v koupelnách a na WC vždy ne celou výšku místnosti. Dlažba a obklady pokládány pravoúhle.

Venkovní povrchy – kámen

Venkovní zpevněné plochy vjezdu a vstupu jsou provedeny z přírodního kamene - žulové kostky. Navazují na shodné materiálové řešení sjezdu z komunikace.

Venkovní povrchy – dřevo na terase

Venkovní terasa navazující na obytný prostor je provedena z exotického dřeva masiv MASSARANDUBA 145/21mm, 7T/25W decking, zkosené hrany + drážky z obou stran (jemné a hrubé) nenapojovaná prkna na roštu podkladního profilu z exotického dřeva OKAN, uložena do říčního kameniva tl.150mm – frakce 32/16 + 16/8  s olemováním základem z prolévaných tvárnic tl.150mm.

Venkovní povrchy – okapový chodník

Venkovní okapový chodník podél domu z říčního kameniva frakce 32/16 olemovaný zahradním obrubníkem šířky 50mm tvoří přechod mezi fasádou RD a vlastní zahradou.

Malby stěn, stropů a podhledů

Součástí omítek je bílá malba Primalex.

VÝPLNĚ OTVORŮ

Okna a balkónové dveře jsou hliníkové. Hliníková konstrukce SULKO ClassicAl+ (profilová řada Aluprof MB-70 HI) v antracitově šedé varvě (RAL 7016) – zasklení izolačním trojsklem s Ug=0,6 W/m2 K, otevíravé-sklopné v kombinaci s pevným zasklením. Rohové okno z obytného prostoru do zahrady je bez svislého sloupku (řešení u RD SO.18 až 28). Francouzská okna v patře jsou doplněna o zábradlí provedeného z bezpečnostního vrstveného skla kaleného tl. 8mm. Vnitřní parapety z umělého kamene. Vnější hliníkové tažené parapety v barvě oken.

Napojení vnitřní omítky na okno pomocí APU lišty. Napojení vnějšího pláště na okno také pomocí APU lišty.

Vstupní domovní dveře hliníkové. Hliníková konstrukce SULKO ClassicAl+ (profilová řada Aluprof MB-70 HI) v antracitově šedé varvě (RAL 7016) s částečným prosklením nebo s bočním světlíkem. Izolovaný práh Aluprof výšky 20mm. Vícebodový samozamykací bezpečnostní zámek, kování klika – koule.

Dveře vnitřní hladké Sapeli Elegant Komfort, materiál CPL laminát, bílá hladká, s polodrážkou do obložkové zárubně, kování klika COBRA PAVLA-S BB IN nerez, rozetové kování hranaté COBRA, klika/klika.

Vrata (dle RD) sekční garážová vrata TRIDO, elektrické provedení, el. stropní pohon včetně dvoukanálového dálkového ovládání. Zateplené 40 mm polyuretanová pěna. Celoobvodové těsnění součástí kování vrat. Provedení MIKROL HM 16 hladký panel. Barevné provedení: EXTeriér RAL 7016 - antracitově šedá, INTeriér RAL 9010 - stucco – šedobílá. Ve vratech bude osazena větrací mřížka, motor a vodící lišty jsou umístěny pod stropem.

ZÁMEČNICKÉ VÝROBKY

Zábradlí pozinkovaná ocel.

KLEMPÍŘSKÉ VÝROBKY

Klempířské výrobky pozinkovaný a poplastovaný plech.

HROMOSVOD
Uzemnění hromosvodu a silových zařízení je pro skupiny RD společné. Na střeše jsou instalovány jímací tyče pro ochranu celé skupiny objektů a tyto propojeny skrytě do zemnícího pásku v základech. Všechny větší kovové předměty umístěné na střeše (dešťové svody, atika, apod.) jsou vodivě propojeny s jímací soustavou. Domovní rozvodnice ELE každého RD je uzemněna FeZn vodičem na zemnící pásku v základech.

NAPOJENÍ NA INTERNET, TELEFON, TV a SAT

Do každého RD je provedena přípojka veřejné optické sítě společnosti Smart Comp a.s. - www.netbox.cz Tato je ukončena v technické místnosti a propojena do obytného prostoru a všech pokojů kde je připravena TV a Datová zásuvka.  Dále je provedena příprava trubkováním na střechu pro možnost umístění antény. 

ELEKTRO A SLABOPROUD

Slaboproudé rozvody – přívody k zásuvkám v pokojích a obytném prostoru pomocí chráničky s protaženým koaxiálním kabelem umístěny koordinovaně se zásuvkami silnoproudu a opatřeny zásuvkou v provedení ABB série Solo. Počet slaboproudých a TV zásuvek je po 1ks do obytné místnosti.

DOMOVNÍ VRÁTNÝ – VIDEO – TELEFON

Domovní vrátný sestává z digitálního panelu umístěného u hlavního vstupu do pozemku nebo u vstupních dveří do domu (dle konkrétního objektu). Panel je vybaven digitální kamerou. Ve vstupní hale RD je domácí videotelefon pro příjem obrazu z digitální kamery a s obousměrnou hlasovou komunikací. V RD je příprava pro možné budoucí napojení přístroje domácího telefonu i v patře ložnic.

VZDUCHOTECHNIKA
Větrání koupelen a WC - nucené podtlakové dle ČSN EN výfuky svislými vzduchovody nad střechu pouze pro větrání koupelen a WC bez oken (SO.24a25), v každém hygienickém zařízení samostatný ventilátor se zpětnou klapkou a doběhem – spouštění ruční nebo se světly. V ostatních koupelnách a WC je větrání přirozeně okny.

VYTÁPĚNÍ
Vytápění domu je plynové s vlastním zdrojem tepla - kondenzačním kotlem. V obytných prostorách přízemí je provedeno podlahové vytápění. Ložnice jsou vytápěny deskovými radiátory Radik Korado v hladkém provedení PLAN a u francouzských oken je proveden otopný schod s konvektorem KORABASE s krycí dřevěnou bukovou deskou včetně větrací hliníkové mřížky. V koupelně je instalován otopný žebřík RADIK Koralux-Linear s přídavnou elektro topnou tyčí. Garáž (dle RD) je vytápěna deskovým radiátorem Radik Korado v hladkém provedení PLAN.

Zdrojem tepla bude nástěnný plynový kondenzační kotel např. GEMINOX THRS 2-17 M – 75H DC v provedení turbo o modulačním výkonu 2,3-16,9 kW s ohřevem TV v integrovaném zásobníku o objemu 75 l. Provoz kotle a ohřevu TV bude automatický, dle ekvitermního termostatu s venkovním čidlem a s týdenním programem. Regulace topného výkonu vlastní otopné soustavy a jednotlivých otopných těles je zajištěna pomocí termoregulačních ventilů na jednotlivých otopných tělesech a pomocí programovatelného prostorového digitálního termostatu, který ovládá chod kotle.

KLIMATIZACE

Pro RD je provedena příprava pro možnou instalaci klimatizace v obytném prostoru přízemí a všech ložnic v patře. V přípravě je zahrnuto: prostupy střechou, odpadní potrubí pro odvod kondenzátu, přívod chladiva ze střechy a zpět do obytného prostoru přízemí, kabeláž elektro nástřešní jednotky.

EZS – elektronický zabezpečovací systém

V domě je instalován prověřený zabezpečovací systém Jablotron 100.  V ceně RD je proveden v rozsahu: pohybová čidla v každém pokoji a garáži vše na sběrnici,  klávesnice v přízemí domu, siréna na fasádě domu. Tento systém je připravený na budoucí rozšíření dle přání uživatele, např.: umí také rozsvítit světla, otevírat garážová vrata nebo spustit zavlažování, a to i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON. Navíc ho můžete připojit na naše bezpečností centrum. Více viz technická specifikace zde

ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ

V prostoru vjezdu na pozemek je místo pro umístění odpadové nádoby.

Investor si vyhrazuje právo na změnu materiálů či technického provedení za předpokladu, že se nesníží kvalita nebo technické provedení díla.

Celý text

Energetický štítek budovy: třída A

PENB pro SO 20 - SO 23

Harmonogram

základová deska: 01-03/2018
hrubá stavba: 04-07/2018
hrubé instalace: 07-10/2018
potěr/anhydrid: 09-12/2018
kompletace a povrchy: 10/2018-02/2019
dokončení stavby: květen 2019

Celý text

Financování hypotékou - hypotéční kalkulačka

nahrávám...

Kontaktujte našeho makléře


Jiří Ponížil

Mgr. Jiří Ponížil

ponizil@fiedlerreality.cz

+420 605 275 044

Kontaktní formulář pro zájemce