Pod Chvalovkou, Brno - Bystrc, sekce AB 36

Prodej Byty, Byty - nová výstavba Brno - město, Bystrc

Prodej bytů o velikosti 1+kk - 4+kk v nově budovaném bytovém domě v Brně - Bystrci, lokalita Pod Chvalovkou. Jedná se o pětipodlažní bytový dům s parkovacími stáními a garážemi v suterénu. Většina bytů má balkon nebo terasu a sklep.

Máte o nemovitost zájem?

Vizualizace

O projektu

Výstavba nových bytů v Brně na hranici katastrálního území Žebětín, který svou návazností na městskou část Brno – Bystrc bude využívat služeb v této městské části.

Dům má 5 nadzemních podlaží s byty 1+kk až 4+kk, vstupní podlaží, kde je umístěno několik bytů s terasami, dvě menší komerční jednotky a sklepy. Dvě podlaží v suterénu slouží pro parkování. Mimo pěti bytů mají všechny balkon nebo terasu.

Nevybrali jste si vhodný byt? Můžeme pro Vás přeřešit dispozici, případně sloučit dva menší byty do jednoho.

Termín dokončení domu je stanoven na září 2018.

Na úhradu části kupní ceny je možné čerpat hypotéční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření. Splátky kupní ceny se hradí v průběhu výstavby, záloha je ve výši 125.000,- Kč, poté klient uhradí prostředky z vlastních zdrojů a po vkladu Prohlášení vlastníka do katastru nemovitostí je možné hradit prostředky z úvěru.

Celý text

Lokalita

Bystrc je historická obec, městská čtvrť a katastrální území, a od 24. listopadu 1990 pod názvem Brno - Bystrc také městská část Statutárního města Brna. Rozkládá se na severozápadě Brna a její rozloha 2724,16 hektarů z ní činí vůbec největší městskou část i katastrálním území Brna.

Na území této městské části se nachází řada rekreačních objektů – Brněnská přehrada, Zoologická zahrada, Údolí oddechu, rozsáhlé Podkomorské lesy s areálem Pohádky máje (včetně Helenčiny a Ríšovy studánky), hrad Veveří. Na hladině bystrcké části Brněnské přehrady se zde již každoročně koná významná několikadenní mezinárodní soutěžní přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis, která sem vždy přitáhne tisíce obyvatel Brna.

Celá Bystrc je rozdělena do tří různých částí – tzv. Bystrc I se Starou Bystrcí představuje původní ves okolo kostela sv. Jana při řece Svratce a nejstarší panelové sídliště až po tzv. Německou dálnici; Bystrc II je novější panelové sídliště západně od Německé dálnice až po tramvajovou smyčku Bystrc-Ečerova. Výstavba sídliště Bystrc II/A bude pokrývat prostor Kamechy za panelovými domy vystavěnými po roce 1990 směrem k Žebětínu.

Celý text

Doprava je zajišťována autobusem číslo 52 (jezdí z Bystrce ZOO přes Kamechy a Žebětín na Mendlovo náměstí a zpět) a autobusem č. 54 (jezdí na Přístaviště). Asi 700 metrů od výstavby je vzdálena také tramvajová smyčka Bystrc-Ečerova. Do této smyčky jezdí tramvaj číslo 1. V roce 2017 mají být zahájeny zemní práce na prodloužení tramvajové linky č. 1 až do sídliště Kamechy. Noční spojení zajišťuje autobus číslo 98.

Díky pokračující výstavbě v této lokalitě, je zde také lepší občanská vybavenost - nově postavený prodejna potravin a průmyslového zboží Albert s dalšími menšími obchůdky - květiny, noviny, chovatelské potřeby, je zde pizzerie, prodejna regionálních potravin, pivní bar, kavárna a další. Plánuje se také výstavba mateřské školy.

Celý text

Pod Chvalovkou

Pod Chvalovkou

Ceny

Označení Dispozice Cena s DPH Detail
Sekce AB36 zcela vyprodána

Financování výstavby

1) záloha ve výši 125.000,- Kč po podpisu Smlouvy o rezervaci

2) doplatek do 10% kupní ceny po podpisu budoucí kupní smlouvy

3) záloha ve výši 10% do 30 dnů od podpisu budoucí kupní smlouvy

4) záloha ve výši 30% po provedení vkladu prohlášení vlastníka k bytovému domu 

5) záloha ve výši 50% do 10 dnů ode dne doručení oznámení kupujícímu, že byl vydán kolaudační souhlas na Bytový dům

NEPLATÍTE PROVIZI

Standardní vybavení

Energetický štítek budovy: třída B

Financování hypotékou - hypotéční kalkulačka

nahrávám...

Ostatní

Kontaktujte našeho makléře