Letná

Prodej Komerční objekty, Administrativní budova Brno - město, Bystrc

Nové nebytové prostory ke koupi v projektu Letná v Brně Bystrci při ulici Černého na místě původního obchodního centra Letná.

Máte o nemovitost zájem?

Vizualizace

O projektu

Nebytové prostory v projektu Letná v Brně Bystrci při ulici Černého. Prostory budou vybudovány v úrovni 1.PP, 1.NP a 2.NP na místě původního obchodního centra Letná. Objekt jako celek bude sedmipodlažní s dostatkem parkovacích míst vnitřních a venkovních.

Letná je cca 270m od křižovatky Odbojářské a Černého, přesto je velmi dobře viditelná z hlavní komunikace.

Přehled nabízených prostor:

1.PP – 1.583m2, lze zvětšit až na 2.200m2 nebo dělit na menší celky.

1.NP – současné řešení předpokládá vznik tří jednotek 115m2, 143m2, 234m2 a pasáž 76m2. Všechny jednotky včetně pasáže lze spojit, vznikne podlahová plocha cca 570m2. Podlahovou plochu lze zvětšit o dalších cca 280m2.

2.NP – restaurace s terasou, provozovna 175m2 - lze dělit na dvě části.

Žádný z návrhů není definitivní, prodávající půjde vstříc požadavkům klientů. Je připraven a schopen reagovat operativně a hledat odpovídající řešení.

Cena: od 24tis.Kč/m2 do 30tis.Kč/m2 + DPH ve standardním provedení, které zahrnuje vybavení hygienických místností, běžné podlahové krytiny, vnitřní dveře, výplně otvorů apod. Nezahrnuje svítidla, klimatizaci apod.

Termín dokončení 12/2017

Celý text

Lokalita

Bystrc je historická obec, městská čtvrť a katastrální území, a od 24. listopadu 1990 pod názvem Brno -Bystrc také městská část statutárního města Brna. Rozkládá se na severozápadě Brna a její rozloha 2724,16 hektarů z ní činí vůbec největší městskou část i katastrální území Brna.

Na území této městské části se nachází řada rekreačních objektů – Brněnská přehrada, Zoologická zahrada, Údolí oddechu, rozsáhlé Podkomorské lesy s areálem Pohádky máje (včetně Helenčiny a Ríšovy studánky), hrad Veveří. Na hladině bystrcké části Brněnské přehrady se zde již každoročně koná významná několikadenní mezinárodní soutěžní přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis, která sem vždy přitáhne tisíce obyvatel Brna.

Celá Bystrc je rozdělena do tří různých částí – tzv. Bystrc I se Starou Bystrcí představuje původní ves okolo kostela sv. Jana při řece Svratce a nejstarší panelové sídliště až po tzv. Německou dálnici; Bystrc II je novější panelové sídliště západně od Německé dálnice až po tramvajovou smyčku Bystrc-Ečerova. Výstavba sídliště Bystrc II/A bude pokrývat prostor Kamechy za panelovými domy vystavěnými po roce 1990 směrem k Žebětínu.

Celý text

Doprava je zajišťována trolejbusem číslo 30 (jezdí z ul. Černého přes Přívrat do Královo Pole nádraží), v dosahu je také autobusová linka č. 50 (ZOO - Komárov) a linka č. 52 (ZOO - Mendlovo náměstí). Noční spojení zajišťuje autobus číslo 92.

Celý text

Ceny

Standardní vybavení

Cena: od 24.000,-Kč/m2 do 30.000,-Kč/m2 + DPH ve standardním provedení, které zahrnuje vybavení hygienických místností, běžné podlahové krytiny, vnitřní dveře, výplně otvorů apod.

Cena nezahrnuje svítidla, klimatizaci apod.

Celý text

Kontaktujte našeho makléře


Ivana Tošovská

Ing. Ivana Tošovská

tosovska@fiedlerreality.cz

+420 604 215 282

Kontaktní formulář pro zájemce