Letná

Prodej Byty, Byty - nová výstavba Brno - město, Bystrc

Připravujeme: byty a nebytové prostory v projektu Letná v Brně Bystrci při ulici Černého na místě původního obchodního centra Letná.

Máte o nemovitost zájem?

Vizualizace

O projektu

Projekt Letná nabízi byty 1+kk - 4+kk a nebytové prostory.

Byty se budou nacházet ve 3.NP - 7.NP budovy, nebytové prostory budou vybudovány v úrovni 1.PP, 1.NP a 2.NP.

Objekt jako celek bude sedmipodlažní s dostatkem parkovacích míst vnitřních a venkovních.
Dosah MHD - zastávka trolejbusu v blízkosti objektu.

Projekt je v přípravě. V tuto chvíli vám nejsme schopni podávat konkrétní informace. Nabízíme vám možnost zařadit vaši poptávku do databáze předběžných zájemců s tím, že jakmile budou okolnosti prodeje jasnější, budeme vás přednostně informovat. Pokud naši nabídku využijete, sdělte nám vaši představu o velikosti bytu (dispozice a podlahová plocha), jeho umístění a pod. Dále uveďte, zda byste měli zájem o parkovací místo a dalšíí pro vás důležité okolnosti. Zprávu adresujte na kucerova@fiedlerreality.cz.

Projekt nebude zahájen v roce 2017.

 

Celý text

Lokalita

Bystrc je historická obec, městská čtvrť a katastrální území, a od 24. listopadu 1990 pod názvem Brno -Bystrc také městská část statutárního města Brna. Rozkládá se na severozápadě Brna a její rozloha 2724,16 hektarů z ní činí vůbec největší městskou část i katastrální území Brna.

Na území této městské části se nachází řada rekreačních objektů – Brněnská přehrada, Zoologická zahrada, Údolí oddechu, rozsáhlé Podkomorské lesy s areálem Pohádky máje (včetně Helenčiny a Ríšovy studánky), hrad Veveří. Na hladině bystrcké části Brněnské přehrady se zde již každoročně koná významná několikadenní mezinárodní soutěžní přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis, která sem vždy přitáhne tisíce obyvatel Brna.

Celá Bystrc je rozdělena do tří různých částí – tzv. Bystrc I se Starou Bystrcí představuje původní ves okolo kostela sv. Jana při řece Svratce a nejstarší panelové sídliště až po tzv. Německou dálnici; Bystrc II je novější panelové sídliště západně od Německé dálnice až po tramvajovou smyčku Bystrc-Ečerova. Výstavba sídliště Bystrc II/A bude pokrývat prostor Kamechy za panelovými domy vystavěnými po roce 1990 směrem k Žebětínu.

Celý text

Doprava je zajišťována trolejbusem číslo 30 (jezdí z ul. Černého přes Přívrat do Královo Pole nádraží), v dosahu je také autobusová linka č. 50 (ZOO - Komárov) a linka č. 52 (ZOO - Mendlovo náměstí). Noční spojení zajišťuje autobus číslo 92.

Celý text

Ceny

Kontaktujte našeho makléře