Další etapa výstavby bytů Pod Chvalovkou

Prodej Byty, Byty - nová výstavba Brno - město, Bystrc

Prodej bytů o velikosti 1+kk - 5+kk v nově budovaném bytovém domě v Brně - Bystrci, lokalita Pod Chvalovkou. Jedná se o pětipodlažní bytový dům s parkovacími stáními v suterénu. Ke každému bytu náleží balkon nebo terasa a sklep.

Máte o nemovitost zájem?
Jarmila Pitlová

Jarmila Pitlová

pitlova@fiedlerreality.cz

+420 739 633 803

Vizualizace

O projektu

Výstavba nových bytů v Brně na hranici katastrálního území Žebětín, který svou návazností na městskou část Brno – Bystrc bude využívat služeb v této městské části.

Dům má 5 nadzemních podlaží s byty 1+kk až 5+kk, přízemí se sklepy a garážovými stáními.  Ke každému bytu patří balkon nebo terasa a sklep. K bytům 3+kk - 5+kk je možné přikoupit garážové stání za cenu 280.000,- Kč.

Nevybrali jste si vhodný byt? Můžeme pro Vás přeřešit dispozici, případně sloučit dva menší byty do jednoho. Půdorysy podlaží i jednotlivých bytů najdete v ceníku.

Termín dokončení domu je stanoven na prosinec 2020.

Na úhradu části kupní ceny je možné čerpat hypotéční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření. Splátky kupní ceny se hradí v průběhu výstavby, záloha je ve výši 155.000,- Kč u menších bytů, u větších bytů 255.000,- Kč, poté klient uhradí prostředky z vlastních zdrojů a po vkladu Prohlášení vlastníka do katastru nemovitostí je možné hradit prostředky z úvěru.

Celý text

Lokalita

Bystrc je historická obec, městská čtvrť a katastrální území, a od 24. listopadu 1990 pod názvem Brno - Bystrc také městská část Statutárního města Brna. Rozkládá se na severozápadě Brna a její rozloha 2724,16 hektarů z ní činí vůbec největší městskou část i katastrálním území Brna.

Na území této městské části se nachází řada rekreačních objektů – Brněnská přehrada, Zoologická zahrada, Údolí oddechu, rozsáhlé Podkomorské lesy s areálem Pohádky máje (včetně Helenčiny a Ríšovy studánky), hrad Veveří. Na hladině bystrcké části Brněnské přehrady se zde již každoročně koná významná několikadenní mezinárodní soutěžní přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis, která sem vždy přitáhne tisíce obyvatel Brna.

Celá Bystrc je rozdělena do tří různých částí – tzv. Bystrc I se Starou Bystrcí představuje původní ves okolo kostela sv. Jana při řece Svratce a nejstarší panelové sídliště až po tzv. Německou dálnici; Bystrc II je novější panelové sídliště západně od Německé dálnice až po tramvajovou smyčku Bystrc-Ečerova. Výstavba sídliště Bystrc II/A bude pokrývat prostor Kamechy za panelovými domy vystavěnými po roce 1990 směrem k Žebětínu.

Celý text

Doprava je zajišťována autobusem číslo 52 (jezdí z Bystrce ZOO přes Kamechy a Žebětín na Mendlovo náměstí a zpět) a autobusem č. 54 (jezdí na Přístaviště). Asi 700 metrů od výstavby je vzdálena také tramvajová smyčka Bystrc-Ečerova. Do této smyčky jezdí tramvaj číslo 1. Územní plán počítá s prodloužením tramvajové linky č. 1 až do sídliště Kamechy. Noční spojení zajišťuje autobus číslo 98.

Díky pokračující výstavbě v této lokalitě, je zde také lepší občanská vybavenost - nově postavený prodejna potravin a průmyslového zboží Albert s dalšími menšími obchůdky - květiny, noviny, chovatelské potřeby, je zde pizzerie, prodejna regionálních potravin, pivní bar, kavárna a další. Plánuje se také výstavba mateřské školy.

Celý text

Situace

Situace

Ceny

Označení Dispozice Plocha Balkón / Terasa Sklad Plocha celkem Parkovací místa pro Cena s DPH Detail
1.NP - A41
2.NP - A41
3.NP - A41
4.NP - A41
5.NP - A41
1.NP - B41
2.NP - B41
3.NP - B41
4.NP - B41
5.NP - B41
VŠE PRODÁNO

Standardní vybavení

Energetický štítek budovy: třída B

Harmonogram

Splátkový kalendář:

záloha ve výši 155.000,- Kč u bytů 1-2+kk, záloha ve výši 255.000,- Kč u bytů 3-4+kk po podpisu Smlouvy o rezervaci (z toho 5.000,- Kč za administrativní činnosti developera)
doplatek do 15% kupní ceny po podpisu budoucí kupní smlouvy (z 15% se odečítá již uhrazených 150.000,- Kč nebo 250.000,- Kč)
záloha ve výši 5% do 30 dnů od podpisu budoucí kupní smlouvy
záloha ve výši 30% po provedení vkladu prohlášení vlastníka k bytovému domu
záloha ve výši 50% po vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům

Celý text

Financování hypotékou - hypotéční kalkulačka

nahrávám...

Ostatní

Kontaktujte našeho makléře