Bytový dům Kamechy

Prodej Byty, Byty - nová výstavba Brno - město, Žebětín

K prodeji nabízíme novou sekci výstavby Brno - Kamechy. Jedná se o šestipodlažní bytový dům s parkovacími stáními v suterénu. K téměř každému bytu náleží sklep, většina bytů má balkon nebo terasu.

Máte o nemovitost zájem?
Jarmila Pitlová

Jarmila Pitlová

pitlova@fiedlerreality.cz

+420 739 633 803

Vizualizace

O projektu

Projekt bytového domu

Pro tuto lokalitu jsou typické nižší stavby, které zaujmou jak svojí barevností, tak celkovou koncepcí, která klade důraz na včlenění do přírody. Tomu odpovídá využití přírodní svažitosti terénu k vytvoření terasových skoků. V plánu je i vytvoření prostor pro drobné podnikání a služby. Nový komplex bude nabízet bydlení v bytech 1+kk až 4+kk v pětipodlažních domech. Téměř ke každému bytu bude náležet lodžie, balkon nebo terasa, k dispozici bude dostatek parkovacích míst jednak v suterénu domu, jednak na venkovních plochách, k některým bytům sklepy. Klient si může zvolit materiály pro dokončení.

Jednotky jsou nabízeny k prodeji do osobního vlastnictví s příslušným spoluvlastnickým podílem na společných částech a zastavěném pozemku.

Termín dokončení sekce CD 19 je stanoven na květen 2021.

Celý text

Lokalita

Bystrc je historická obec, městská čtvrť a katastrální území, a od 24. listopadu 1990 pod názvem Brno - Bystrc také městská část Statutárního města Brna. Rozkládá se na severozápadě Brna a její rozloha 2724,16 hektarů z ní činí vůbec největší městskou část i katastrálním území Brna.

Na území této městské části se nachází řada rekreačních objektů – Brněnská přehrada, Zoologická zahrada, Údolí oddechu, rozsáhlé Podkomorské lesy s areálem Pohádky máje (včetně Helenčiny a Ríšovy studánky), hrad Veveří. Na hladině bystrcké části Brněnské přehrady se zde již každoročně koná významná několikadenní mezinárodní soutěžní přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis, která sem vždy přitáhne tisíce obyvatel Brna.

Celá Bystrc je rozdělena do tří různých částí – tzv. Bystrc I se Starou Bystrcí představuje původní ves okolo kostela sv. Jana při řece Svratce a nejstarší panelové sídliště až po tzv. Německou dálnici; Bystrc II je novější panelové sídliště západně od Německé dálnice až po tramvajovou smyčku Bystrc-Ečerova. Výstavba sídliště Bystrc II/A bude pokrývat prostor Kamechy za panelovými domy vystavěnými po roce 1990 směrem k Žebětínu.

Celý text

Doprava je zajišťována autobusem číslo 52 (jezdí z Bystrce ZOO přes Kamechy a Žebětín na Mendlovo náměstí a zpět) a autobusem č. 54 (jezdí na Přístaviště). Asi 700 metrů od výstavby je vzdálena také tramvajová smyčka Bystrc-Ečerova. Do této smyčky jezdí tramvaj číslo 1. V roce 2017 mají být zahájeny zemní práce na prodloužení tramvajové linky č. 1 až do sídliště Kamechy. Noční spojení zajišťuje autobus číslo 98.

Díky pokračující výstavbě v této lokalitě, je zde také lepší občanská vybavenost - nově postavený prodejna potravin a průmyslového zboží Albert s dalšími menšími obchůdky - květiny, noviny, chovatelské potřeby, je zde pizzerie, prodejna regionálních potravin, pivní bar, kavárna a další. Plánuje se také výstavba mateřské školy.

Celý text

Půdorysy

Your browser does not support SVG podlaží domu C

Ceny

Označení Dispozice Plocha Balkón / Terasa Parkovací místa pro Sklad Cena s DPH Detail
Byt 2.2.-2.NP 2+kk 66,40 m2 8,20 m2 1 auto Rezervace PDF
Byt 5.1. - 5.NP 4+kk 114,95 m2 55,80 m2 1 auto 6,15 m2 Rezervace PDF
Byt 5.2. - 5.NP 4+kk 90,50 m2 53,90 m2 1 auto Rezervace PDF
Ubytovací jednotka 1.13.-1.NP 1+kk 29,80 m2 Rezervace PDF

ORIENTAČNÍ SPLÁTKOVÝ KALENDÁŘ VÝSTAVBY BYTOVÉHO DOMU CD 19

a) záloha ve výši 155.000,- Kč pro byty 1+kk a 2+kk a 255.000,- Kč pro byty 3+kk a 4+kk do 5 pracovních dnů od podpisu Smlouvy o rezervaci (částku 5.000,- Kč činí administrativní poplatek developera)

b) záloha – doplatek do 15% kupní ceny do 5 pracovních dnů od podpisu budoucí kupní smlouvy

c) záloha ve výši 5% do 30 dnů od podpisu budoucí kupní smlouvy

d) záloha ve výši 30% po provedení vkladu prohlášení vlastníka k bytovému domu 

e) záloha ve výši 50% do 10 dnů ode dne doručení oznámení kupujícímu, že byl vydán kolaudační souhlas na Bytový dům CD 19

Na kupní cenu je možné do výše 80% čerpat hypotéční úvěr u banky vybrané klientem.

 

VŠE PRODÁNO

Standardní vybavení

Kontaktujte našeho makléře